Quechua markasının ürünlerini kullanan var mı?

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan cank Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 27
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 62,210
Ynt: Quechua markasının ürünlerini kullanan var mı?

Deep' Alıntı:
Hızlı kuruyan havlularından aldım ama hızlı kurumuyor :smiley:

neye göre hızlı? :smiley:
normal bi plaj havlusu ve o decathlondan aldığımızı yan yana koyduğumuzda güneşin altında decathlon daha kısa sürede kurumuştu 8)

Etiketler

içlik ve polar gibi malzemelerini kullandım çok memnunum... henüz 7 ay oldu tüylenme falan ypamadı

birde kalın kar botu almıştım ama marka aynı mıydı emin dilim ama decathlondan aldım 50 tl veya altında bir rakamdı botu abantta kışın sağlam karda -7-8 derecede gece giydim yürüdüm fakat ne ıslandı ne soğuk aldı hayret ettim bu dur

boop' Alıntı:
neye göre hızlı? :smiley:
normal bi plaj havlusu ve o decathlondan aldığımızı yan yana koyduğumuzda güneşin altında decathlon daha kısa sürede kurumuştu 8)

Antalya'da 25 derece sıcaklıkta bütün gün kurumadı, hızlı kurumadan benim beklentim nemli ortamlarda da kuruması olurdu. Mesela kullandığım hızlı kuruyan pantolonların hepsi max 10-15 dk. da kuruyor. Plaj havlusu ile değil de performanslı outdoor malzemeleri ile kıyaslamak gerek bence ;) Markalı ürünleri henüz kullanmadım, test edeyim buraya yazarım.

Deep' Alıntı:
Antalya'da 25 derece sıcaklıkta bütün gün kurumadı, hızlı kurumadan benim beklentim nemli ortamlarda da kuruması olurdu. Mesela kullandığım hızlı kuruyan pantolonların hepsi max 10-15 dk. da kuruyor. Plaj havlusu ile değil de performanslı outdoor malzemeleri ile kıyaslamak gerek bence ;) Markalı ürünleri henüz kullanmadım, test edeyim buraya yazarım.

defoludur o ;)

Ben Türkiye'ye açılmadan önce , Belçika'da ki Decathlon'dan su geçirmez mont, havlu, polar ve bilumum spor malzemesi almıştım.
Özellikle hava alan t-shirtlerinden ve su geçirmez monttan inanılmaz memnunum.
Bu sabah kamptan geldim. Eğer o mont üzerimde olmasa işim zor olurdu.

Bursa'ya açılmasını sabırsızlıkla bekliyorum.

Decathlon'da satılan bir başka marka botlar var. Le Chemeau markası. Bu markanın ürünlerini kullanan veya hakkında bilgisi olan var mı?[attachment=1]

Le chameau serval walking xl

Ben decathloon dan bisiklet için tayt-tişört-gözlük-SD ayakkabı-koşu ayakkabısı-Yağmurluk-Polar mont-Çorap-basketbol topu gibi malzemeler aldım.
Gayette memnunum. Fiyat performans oranları oldukça iyi. Ayda en az iki sefer mutlaka uğrarım.

CİNCİN' Alıntı:
Decathlon'da satılan bir başka marka botlar var. Le Chemeau markası. Bu markanın ürünlerini kullanan veya hakkında bilgisi olan var mı?[attachment=1]
Aynı botlardan aldım satın alırken ilgili arkadaşa sağlama benzemiyor dedim. şimdiye kadar hiç şikayet gelmedi diye karşılık verdi.birkaç ay içinde çarşak bandı ve taban kısmı açıldı. çokda ucuz değildi ama o gün acil ihtiyacım olduğu için almıştım tavsiye etmiyorum.aynı markanın kamp masası ve sandalyelerini aldım şimdilik gayet memnunum. saatleri beklentleri karşılamıyor altimetreleri yanlış ölçüyor pusularını okuyamıyorum bile saatin gece ışıklandırması ise berbat.sadece kendi markalarını satmak istemelerini anlamıyorum böyle bir mağazada botlarda asolo.merrel,the north face,lafuma,vb çadırlarda pinguin,marmot ,the north face, loap, hannah ve kalitesi tüm dünyada kabul görmüş markalarda olmalı herkes parasına göre satın alır .saygılar.

Ynt: Quechua Markasının Ürünlerini Kullanan Var Mı?

Merhaba;
Biliyorum eski bi konuyu canlandırıyorum kusura bakmayın :smiley: Quechuanın 2 saniyede kurulan tek kişilik çadırından çok memnunum, kışın günlük kullanım dağdaki evimize giderken giymek için Quechua Arpenaz 3in1 almak istiyorum acaba içimizden kendisi veya eşi dostu kullanan var mı, tavsiye edermisiniz çadır gibi memnun kalır mıyım ?? :smiley:

Konuya yıllardır eklemeyapılmamış :smiley:
Firma Kendisini geliştiren bir firma, yeni başlayanlar için uygun fiyatlı ve fiyata göre kendi kalitesinde ürünler sunuyor. Ben 1-2 günlük kamplarımda 50lt lik sırt çantasını kullanıyorum. Kolay erişilebilen bölmeleri olması işime geliyor. Daha kalitelileri yok mu ? Elbette vardır. Benim işimi görüyor.. Temsili bir iki fotoğrafını bırakıyorum. herkese iyi kamplar dilerim.

Screenshot 2018 12 14 Trekking antalar   TREK 700 SIRT ANTASI 1

Screenshot 2018 12 14 Trekking antalar   TREK 700 SIRT ANTASI 2

Screenshot 2018 12 14 Trekking antalar   TREK 700 SIRT ANTASI 3

Screenshot 2018 12 14 Trekking antalar   TREK 700 SIRT ANTASI 4

Screenshot 2018 12 14 Trekking antalar   TREK 700 SIRT ANTASI 6

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,625
Kayıtlı Üye Sayımız
172,271
Kaydolan Son Üyemiz
flfl112

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR