Polish Lavvu (bushcraft Kanvas Tent/çadır)

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan iamtrippingballs Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 37
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 20,630
Harika olmus,kumasa nasil ulasabiliriz.link falan varsa ozelden atabilir misiniz?

Etiketler

Sıradayım umarım ben de yapacağım. Ellerinize sağlık güzel çadırlar yapmışsınız.
Yaptıklarımızdaki olumlu ve olumsuz özellikleri anlatırsak (özellikle olumsuzları) bu işi ilerletebiliriz.
Dikiş işini hallederim ancak dogru kumaşı bir türlü seçemedim. Ağırlığı çok abartmaktan korkuyorum.

İstanbul'da yaptırabileceğim bir yer arıyorum. Daha önce yaptırmış arkadaşlar referans olarak önereceği yer var mıdır acaba?

Merhabalar dediğiniz siteden baktim 20.99 euroya var kargo dhl secerseniz 12.99 euroda kargosu var kendim yapacaktım bende ama cokpahalıya geliyor kumaşın metresi 30 40 lira

Arkadaşlar son durum nedir ? Kim nerede yaptırdı ? Bende böyle bir çadır istiyorum.

Ben arkadasin belirttiği site varustelekadan aldim 4 gunde geldi 1 gunde gumruk işlemleri sürdü vergisi kargosu hepsi 230 tl civarı tuttu

Hocam ürün 21 euro, ucuz kargo 9 Euro toplam 30 euro. Ekstra ücret çıkıyor mu ? Birde pahalı olan dhl 13 euro kargo var.

içinden orta direk çıkıyor mu ?

Orta direk yok dhl ile aldım 12.9 euro kargo cikti fakat gelen urun küçük resimlerinde daha buyuk gösterilmiş 4 kenari var yaz kullanimina uygun cadir seklinde kullanma icin geçen haftasonu denedim yetersiz