Pazar Ne Yapalım? Nereye Gidelim? (20131215)

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan lynx255 Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 109
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 18,871

lynx255

HUDOFF Off Road Club
Yer
İstanbul
Evet sevgili arkadaşlar, bir pazar gezisinde daha buluşmak üzere yeni, yepyeni planlar ile merhaba..
Dışarıda hafiften yağmurun sesi, içimde off road ateşinin sönmek bilmeyen, bitmeyen ateşi..
Diyorum ki; Eğer bu pazar kar varsa ne ala. Yok, eğer kar yoksa, o zaman kar bulmaya gidelim. Kartepe mi olur, Kartalkaya mı olur? Konuşalım anlaşalım. Henüz söz almamakla birlikte Hudoff tam kadro katılır ise yedi araç biz varız.
Evet söz sizde...

Etiketler
Ynt: Pazar Ne Yapalım? Nereye Gidelim? (20131215)

Bu hafta sağlam bir gezi gider kar yağarsa buralarda yağmazsada kartepe tarafı on numara olur bence hudoff tam kadro gelmek zorunda zaten ;D ;D

Huuuu hudof ne haber be yaaaa
Biz geçen hafta kartepede idik zaten 6 araç süper geçti valla resimleri gördünüz herhal

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

Abi daha birinci resimde hayranlığımız başladı. Al, çerçevelet, koy duvara.
Okuldayken kartpostal üzerinde ki resimlerin taklitlerini yapmaya çalışırdık. Onlar geldi aklıma.
Çok güzel bir gezi yapmışsınız. Ne diyelim darısı bizim başımıza. :D

günaydın gençler beklenen karda yagdı napıyoruz hafta sonu netleştirmeye başlayalım yavaş yavaş bu arada bizim mt lastikler karda nasıl gider acaba

Ben 15 cm de denedim dört çekere almadan gidiyor sıkıntı yani ben gitmesin dört çekere alayım diye uğraşıyorum ama yok ben giderim gerek yok dört çekere diyo :smiley:

iyi o zaman benim deneme fırsatım olmadı daha hafta sonu kartepe cazip geliyo ama dönüş yolunda trafik sıkıntısı çekermiyiz diye düşünmeden edemiyorum yada c.tesiden gidip bi gece kalabilme ihtimalimiz varolabilirmi acaba

Ya böyle yağmaya devam ederse her yer kartepe zaten kartepeye gıtmeye gerek yok

Kar va kar

Image

kartepe de bişi yok, , bana daha dik , daha zorlu yerlerle gelin ;p doğayla iç içe olsun

Beykozda bugün pek kar yoktu. Önümüzdeki 2 gün yağarsa belki daha keyifli olabilir. Ama zemin yeterince kaygan. Kafi miktarda çamur mevcut.

beykoz yapalım, farklı rota veya farklı bir parkur olabilirse çok daha güzel olur bence

gerçi yeşilvadi ve kömürlük denen bir bölgeden bahsedilmişti geçen başlıkta, orası da denenebilir belki?

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,624
Kayıtlı Üye Sayımız
172,270
Kaydolan Son Üyemiz
Engin paslı

Çevrimiçi üyeler

SON MESAJLAR