Pajero 3500 Yükseltme İnegöl

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan adaeada Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 167
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 34,876

adaeada

Zirve
Yer
bursa
aracımın yan marşbiyellerini söktükten sonra 32 inç lastik ve ön torsiyonlardan 5 cm arka yayların üzerine 4 cm get ile ideal bir yüksekliğe araç ulaşmıştır çok kolay ve basit bir şekilde pajeroyu yükseltebiliyoruz standart haliyle araç arka kısmı yüksek olduğu için önü biraz daha fazla yükselttik şuanki haliyle araç ölçüleri aynı arka ve ön öne çelik tampon ve vinç taktığımızda burnunu azda olsa eğicek buda yeterli olacaktır

1

2

3

4

5

Etiketler

Ynt: Pajero 3500 Yükseltme İnegöl

ekrem bey paylaşım teşekkürler pajeroları yükseltmek sorunlu diye biliyorduk ama bu çözüm iyi olmuş arabayı denedinizmi 35 inc sığarmı

bcaliskan81' Alıntı:
ekrem bey paylaşım teşekkürler pajeroları yükseltmek sorunlu diye biliyorduk ama bu çözüm iyi olmuş arabayı denedinizmi 35 inc sığarmı
mrb araç ön torsiyonlardan yani anahtar takımı ile sıkılarak aracı komple kaldırıyor sadece kupayı kaldırmıyor salıncaklarla birlikte bunu sona dayadınızmı 5 cm den daha fazla komple kaldırabilirsiniz fakat aracın konforu eskisi gibi olmuyor bu arada şuan 32 lastikle çok fazla boşluk var çamurlukta 35 lastik rahat rahat takılır fakat ben takma taraftarı değilim bu araç istenirse kupa ile şase arası ayrılıpta yükselebilir yani alçak diye görülen pajero hayli yüksele bilir bir kaç resim atayım beyenicekmisiniz bakalım

4x4 trucks iceland pajero 38

6807080002 large

Maxxis02 vi

Reykjavik mitsubishi pajero

Selam,

Araç güzel olmuş hele hele Silverstone lar ile dahada bir güzel görünüyor.

Fakat;

Araç İnşallah ikinci aracınızdır çünkü bildiğiniz üzere bu lastikler 40km/h geçtiğinizde inanılmaz ses yapıyor.

Ben L200 e bu lastiğin 35 ini taktım parkurlara gidene kadar azda olsa asfaltta kullanıyorum o ses bile başımın etini yiyior.

Fakat lastiklerin arazi ve bilhassa çamur performansı asfaltta yaptığı sese deyiyor.

Saygılar ..

Fantastic Light' Alıntı:
Selam,

Araç güzel olmuş hele hele Silverstone lar ile dahada bir güzel görünüyor.

Fakat;

Araç İnşallah ikinci aracınızdır çünkü bildiğiniz üzere bu lastikler 40km/h geçtiğinizde inanılmaz ses yapıyor.

Ben L200 e bu lastiğin 35 ini taktım parkurlara gidene kadar azda olsa asfaltta kullanıyorum o ses bile başımın etini yiyior.

Fakat lastiklerin arazi ve bilhassa çamur performansı asfaltta yaptığı sese deyiyor.

Saygılar ..
evet lastikler çok güzel ses olayınında farkındayım bu lastikle çok normal uzun yol yapılmaz zaten bizim inegölde doğanın içine girmek 10 dakika :D onun için pek sıkıntı olmaz birde ayrı cant ve lastik yapıcam daha rahat olıcak ozaman şuan araç üstü çadırla uğraşıyoum onunda detayşlı resimlerini atıcam yavaş yavaş kafama göre yapıyorum aracımı

Tempus' Alıntı:
bende vinç takıcam ilgiyle izliyorum bayaa vinç yeri varmış :smiley:
yer var fakat sıfıra sıfır gibi kürşad yağ radyatörünü 8 cm sola kaydırdık vincin mandalı deyiyor çünki ben sana saçın net ölçüllerini veririm fazla uğraşmassın

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,623
Kayıtlı Üye Sayımız
172,270
Kaydolan Son Üyemiz
Engin paslı

Çevrimiçi üyeler

SON MESAJLAR