Özgürlüğe Giden Yol...

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan parkinsonsniper Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 37
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 13,811
Ynt: Özgürlüğe Giden Yol...

Amaaann...ne kusuru ne bakması! siz de fotoğraflar ekleyin, gerekirse kavga edelim "burası çok pozlanmış olmaazzz" diye

Etiketler

parkinsonsniper' Alıntı:
... Türk Bayrağı burada ana konu olmadığı ve kompozisyonda çok küçük bir alan kapladığı için onu bırakmak çok verimli olmazdı gibime geliyor. Fikirlerinizin mutlaka devamını beklerim...
bu konuda da eksik yazmışım, benim kurguladığım kompozisyon sizin kareniz üzerinden değildi, o mekanda bayrağın daha fazla yer kapladığı başka bi nokta ve bakış açısında yapılacak bi çekim olabilir diye düşünmüştüm, ama şunuda belirtmekte fayda var oraya henüz gitmedim, böyle bir kadraj oluşurmu o yüzden bilemiyorum.

Şimdi orası öyle bi yer ki, bu benim durduğum yer aşağıda kalıyor ve etraf çok kötü çalı çırpıyla kaplı. O yüzden yatay kadraj çok anlamsız oluyo. Çalı çırpı doluyo kadraja. Ama ben 2 "heves" yoksunu arkadaşımla gezdiğim için, oturup etrafı inceleyip uzun uzun gezemedim. Bulduğumu çektim geldim. Bi de heykel cidden büyük bi heykel. Mutlaka uzaktan çekmek gerekiyor, ama heykelle aynı seviyedeki alanda siper yok vs vs...tekrar gidip etrafı uzun uzun gezip daha iyi bi konumdan çekilse daha iyi olabilir kesinlikle...hatta gün batımına doğru çok çok daha iyi olabilir. Bu resmin ışığı çok sert çünkü...

Teşekkürler arkadaşım ellerine sağlık sağol yazacak çok şey var ama bu sayfalar küçük kalır selamlar