Ömerli Off-Road Gezisi (5 Nisan 2009)

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan acaglar Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 68
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 11,881
Ynt: Ömerli Off-Road Gezisi (5 Nisan 2009)

ndoganci' Alıntı:
koraycım

perşembe - pazar 39 ateşle yatıyordum...

benim beyaz araba sanayide askerilik vazifesini yapıyor, şafak bu haftasonu....

derhal bir program yapınızzzzz

Çok geçmiş olsun. Havada tatlı bir rekabet kokusu var. Çok hoş...

Bu gezinin güzergahı fena değildi ama. Yağışta bolca yormayacağı araç olmaz gibi... Bir kaç tane çok derin kanaldan, alternatif yollar kullanarak geçtik. Hele bir tanesine girmeden önce vinci bağlayıp hazırlamak gerekirdi. İçine atlayarak girilecek boyuttaydı.

İlk fırsatta bir gezide bir araya gelmeyi umuyorum.

Etiketler

bence birtek önemli olan arabaların markaları değil, bu işe gönül vermiş olmak ve yaparken olabildiğince maximum heyecanı yaşamak olsa gerek...

katıldığım gezideki tüm takım arkadaşlarıma teşekkür ediyorum..
Adrenalini seven ve bize fıstık gibi bir güzergah hazırlayan, poposu hemen hemen hiç koltuğa değmeyen arkadaşım Gamsız Baykuş Güven'e, İlk defa bu kadar sert bi etapta bulunduğunu söyleyen, arabasının mahvolduğunu gördüğüm halde yüzünden tebessümü ve heyecanı eksik olmayan yeni tanıştığım Aytuğ arkadaşıma, durmadan Güvene söylenen ama hiçbir etabı denemekten kaçınmayan yaralı ceylan Koray'a ve de baş partnerim, canım arkadaşım Pınara sonsuz teşekkürler...

Arabalara cacık denmesi muhtemelen benim çektiğim fotoğrafların başarısızlığındandır diye düşünmek istiyorum.. Hepimiz ciyak ciyak bağırıyorduk.. Süperdi...

poorbaby' Alıntı:
bence birtek önemli olan arabaların markaları değil, bu işe gönül vermiş olmak ve yaparken olabildiğince maximum heyecanı yaşamak olsa gerek...

katıldığım gezideki tüm takım arkadaşlarıma teşekkür ediyorum..
Adrenalini seven ve bize fıstık gibi bir güzergah hazırlayan, poposu hemen hemen hiç koltuğa değmeyen arkadaşım Gamsız Baykuş Güven'e, İlk defa bu kadar sert bi etapta bulunduğunu söyleyen, arabasının mahvolduğunu gördüğüm halde yüzünden tebessümü ve heyecanı eksik olmayan yeni tanıştığım Aytuğ arkadaşıma, durmadan Güvene söylenen ama hiçbir etabı denemekten kaçınmayan yaralı ceylan Koray'a ve de baş partnerim, canım arkadaşım Pınara sonsuz teşekkürler...

Arabalara cacık denmesi muhtemelen benim çektiğim fotoğrafların başarısızlığındandır diye düşünmek istiyorum.. Hepimiz ciyak ciyak bağırıyorduk.. Süperdi...

:smiley::smiley: Tesekkur mu etsem?

Aysun, senin fotolarin guzelligine suphe yok, galiba araclara cacik dediler :smiley: Hani bunu diyen baskasi olsa neyse :smiley::smiley::smiley:

Yagmur cok guzel, hafta sonu nasil olacak bakalim.

Güze gezi, araçlar epey hırpalanmış belli.Her hangi bi aksilik yaşamamanız sevindirici Paylaşım için teşekkürler

"http://i581.photobucket.com/player.swf?file=http://vid581.photobucket.com/albums/ss258/concrete_2009/SV_A0058.flv">

Bi iki videoda rampanin dikligi anlasilabiliyordur umarim. 30 metre kadar, icinde 90 derece viraj olan duvar gibi bir rampaydi.

"http://i581.photobucket.com/player.swf?file=http://vid581.photobucket.com/albums/ss258/concrete_2009/SV_A0059.flv">

Rampaya son bir kac yildir hic girilmemisti, giris yolu bitki ortusuyle tamamen kapanmis gibiydi.

concrete' Alıntı:
Iyi ki gaz vermeyi eksik etmemisim katilimcilara gezi boyunca :smiley:

ben cok keyıf aldım abi. her nekadar sen rotayı önceden çizdim desende sanki rotayı dolaşarak buldun :smiley: ben seni arabada görmedim hiç hep yol arıyordun yaya elınde telsız :smiley:

acaglar' Alıntı:
ben cok keyıf aldım abi. her nekadar sen rotayı önceden çizdim desende sanki rotayı dolaşarak buldun :smiley: ben seni arabada görmedim hiç hep yol arıyordun yaya elınde telsız :smiley:

Hocaya neden diger saz calanlar gibi elini ileri geri kaydirmiyorsun sazin ustunde diye sormuslar, onlar benim elimi koydugum yeri arayip duruyorlar demis.
Rotayi google earth te cizmistik gercekten. Ben orada cizilen rotayi arayip durdum.

Bu arada senin videoda "gaz, gaz" diye bagirirken kayit altina alinmis oldu gaz verme olayim :smiley:

concrete' Alıntı:
Bu arada senin videoda "gaz, gaz" diye bagirirken kayit altina alinmis oldu gaz verme olayim :smiley:

ama senin mihmandarlığın olmasa okadar gidemezdik. Bu kadar keyif olmazdı oldukça heyecanlı bir gezi oldu heran ne çıkıcak acaba önümizdeki engel ne diye meraklandığımız bir etaptı.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,621
Kayıtlı Üye Sayımız
172,267
Kaydolan Son Üyemiz
Aylin aksoy

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.