Navara Kullananlar

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan bsayil Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 4,636
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 536,586

Etiketler
Ynt: Navara Kullananlar

ufukomu' Alıntı:
Avda çamura girmesekte aracın yüksek olması her zaman arazide avantajdır.Onun için yükseltmek istiyorum.Onun için tavsiye istiyorum.

antalyaya gelme imkanınız varsa elimden geldiği kadar yardımcı olurum... ama getle yüksetlmede üst salıncaklar çukurlarda bazen çarpıyor. benim4x2 aracımda vardı bildiğim kadarıyla 4x2 yi yükseltmek daha kolay...

Bir problem yok abi sadece bizim sitenin köşesinde aytemiz petrol var soyisimde tutunca o yüzden merak ettim , Antalya'ya gelirsen beklerim abi bende merkezde mağaza işletiyorum saygılar.

Doğuş abi işine karışmak gibi olmasın ama bence lazer kesim ayak bağlantısının üstünden plastiği içeriye doğru esnetebilirseniz hem arazide kırılma olasılığı azalır hemde görüntü düzelir... Saygılar....

bu malzemey ısıtarak esnetirsek yüzeyi bozulur. civatalardan sıkarak kastırırsak kırılma ihtimali var şu an gerek yok..sağol

Navaraya hiçbir yükseltme uygulamadan 265/70/R17 lastik taksam sürtme yaparmı.Yaparsa eğer maksimum yükseklik için ne boyutta lastik kullanabilirim.Acil cevaplarınızı bekliyorum Sağolun.

ufukomu' Alıntı:
Navaraya hiçbir yükseltme uygulamadan 265/70/R17 lastik taksam sürtme yaparmı.Yaparsa eğer maksimum yükseklik için ne boyutta lastik kullanabilirim.Acil cevaplarınızı bekliyorum Sağolun.

slm , ben 265 x 65 x 16 takmıştım 4x2 aracımda sürtme yapmamıştı ama 4x4 aracıma standart haliyle aldığımda 275 x 70 x16 lastik vardı üzerinde sürtme yapmıyordu. taban genişliğinden ziyade yanak kalınlığı daha önemli..hem konfor hem azda olsa yükseklik kazandırıyor araca.

O zaman 265/70/R17 sürtme yapmaz heralde.Yaparsada 2000 tlyi çöpe atmış olurum

Arkadaşımda 265 70 17 stt var orjinal jantta sürtme yapmıyor ofsetli jant takarsanız sürtebilir bende AT lastik arıyorum aynı ebatta ama bulamıyorum tavsiyesi olan varmı acaba

yılmazlar oto lastik internet sitessinde var.Ama biraz pahalı piyasaya göre.

gozukara' Alıntı:
Arkadaşımda 265 70 17 stt var orjinal jantta sürtme yapmıyor ofsetli jant takarsanız sürtebilir bende AT lastik arıyorum aynı ebatta ama bulamıyorum tavsiyesi olan varmı acaba

275 70 16 silverstone at117 special kullandım karda ve kumda çok başarılı. çamurdada kötü değil.

bende 285 75 16 dıscovery var karda çamurda çok başarılı tavsiye ederim.