Motosiklet Bölümü Tanışma Platformu

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan GEZENBİLİR Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 1,136
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 367,966
Ynt: Motosiklet Bölümü Tanışma Platformu

32 yaşındayım, Öğretmenim motorum YUKİ 125 lik cup modeli. Motorumla solo kamplı ve kampsız geziler yapıyorum. İzmir'de yaşıyorum.

Etiketler

Bu arada bende 32 yaşındayım.12 yaşımdan beri motorsiklet kullanıyordum fakat 8 yıl ara verdim.daha önce racing ve scooter aynı zamanlarda kullanıyordum.2006 yılında bıraktım fakat trafik beni artık çileden çıkarıyor ve tekrar motorsiklete binmeye sürüklüyor
Bağcılar Yüzyıl İstanbul da pick-up 4x4 ve suv aksesuarları imalat ve satışı ile ilgili çalışıyorum.iş yada motorsiklet konusunda bilgi paylaşımı yapmak isteyen arkadaşlarım olursa ben burdayım.
Motorsikletim 2014 x-max 400 yamaha.

Herkese kolay gelsin.iyi çalışmalar.

Selamlar Çanakkalede yaşıyorum. F650 GS kullanıyorum. Uzun soluklu geziler fotoğraf kampçılık ilgi alanlarım.

Merhabalar.
Herkese selam olsun.Tamer ben Yalova/Çiftlikköyde yaşıyorum.33 yaşındayım ve evliyim.
Henüz Motorsiklet Dünyasında yeniyim.Yamaha XCity 250 im ile Özgürlüğün kısmen tadını çıkarıyorum.Siyah Kurtum ile keşfedebileceğimiz güzel mekanlar arıyorum.Ve tabiki XCity 250 kardeşliğini...Uğurlar ola...
Yollar da olmak,Yolsuz olmaktan umutludur.Bir yere varmak yollarda olmanın sonudur...STB...

Bunlarda benim bebeklerim

Merhaba bende istanbuldayım. Üç gun once 2007 f650gs sahibi oldum. Mitluyum.tahmin edeceginiz üzere. Yedek parca imalati ile uğraşıyorum.
Sevgilerle
Tolga Günalp

selamlar; Utku / 23 / İstanbul / Mondial X Treme Max

Iki tekerdeki herkese selâm arkadaşlar.
Honda xl 1000 varadero kullanıcısıyım. Gezenbilire off road ile başlamıştım fakat iki teker ile birlikte götürücem anlaşılan )

Nadir Yapıcıoğlu

Merhaba, çok değil 4 5 yıldır motosiklet kullanıyorum. Uzun yolda, sert kırıcı arazide veya ralli tarzı bi çok yerde motosiklet kullandım. Şu anda spesyal motosikletimle her haftasonu arazideyim. Konya'da ekibimiz var uzun zamandır.

Bunlarda motosikletimden fotoğraflar.

Merhabalar;

2009 yılından beri motosiklet kullanıyorum. 28 yaşındayım. Elektrik Mühendisiyim.
Sırasıyla
2005 Honda CG125 Titan
2005 Kawasaki ER5
1996 KTM 250 EXC
2012 TM Racing EN 250 (halen kullanıyorum).
Artvinliyim.

Merhabalar;

2009 yılından beri motosiklet kullanıyorum. 28 yaşındayım. Elektrik Mühendisiyim.
Sırasıyla
2005 Honda CG125 Titan
2005 Kawasaki ER5
1996 KTM 250 EXC
2012 TM Racing EN 250 (halen kullanıyorum).
Artvinliyim.

Üstad crf250 le geziyosun,sağlıklı güzel günlerde kullan..

karaali71' Alıntı:
Üstad crf250 le geziyosun,sağlıklı güzel günlerde kullan..
sağolasın üstadım...Artık sende bir doğa tutkunu olarak aracını seç de beraber keşiflere katılalım.Selamlar...