Mercedes G Serisini Böyle Gördünüz mü?

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan KUDİ Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 47
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 13,529

Etiketler

Ynt: Mercedes G Serisini Böyle Gördünüz mü?

G serisinin imajı tamamen yıkılmış bence..... :-\

Olmamış, mercedes (binek otoya) 4 adet arazi tekeri takılsa bundan daha güzel olurdu.

kudi, kasim'da attin bu konuyu, ben daha simdi gordum :-[ iyi ki simdi gordum.....

iceman, cok dogru diyon kardesim....carpinti geldi bana galiba....! yok, yok, kalbim degilmis, karnim acikmis galiba ;D

bu resim 5-10 senedir G club'larda dolasiyor malesef.

ama olayi cozdum. bu G'yi yaratan land rover'ciymis. ve sirf bizleri rezil etmek icin camur atiyor.... ;)

her gordugunuze inanmayin arkadaslar :D

Zaten bir G Class kullanıcısının bu kadar zevksiz bir modifikasyon yapmasının beklenemez olması,Hüseyin abinin cevabını doğrular nitelikte.

hus55' Alıntı:
kudi, kasim'da attin bu konuyu, ben daha simdi gordum :-[ iyi ki simdi gordum.....

iceman, cok dogru diyon kardesim....carpinti geldi bana galiba....! yok, yok, kalbim degilmis, karnim acikmis galiba ;D

ama olayi cozdum. bu G'yi yaratan land rover'ciymis. ve sirf bizleri rezil etmek icin camur atiyor.... ;)

hüseyin gardaşıma aynen katılıyorum kesin bir land cıdır bunu yapan ;D

ayrıca bu arabayı bulup hemen yakmak lazım :smiley:

valla içim kötü oldu yivvrençç olmuşş.. :p :mad:

Hilkat garibesine çevirmişler güzelim G yi. Bence bu bu şekilde kalsın, bir G nasıl maymun edilir'e cevap olarak.

Saygılar,

Yıllar önce Fiat'ın Marea'sını hiç beğenmezdim ''bu arabayı neden alırlar acaba'' derdim, bir süre sonra Marea sahibi oldum ;D
Keza Pejo 405 modelini hiç beğenmezdim, bir süre sonra kendimi 405 kullanırken buldum ;D ;D
Yine Pejo J9 modelini sevmezdim, bir gün almak zorunda kaldım
Şimdi bir kez daha büyük konuşmuş olmak istemiyorum :D bir çoğunuzun dediği gibi tabiki zevk meselesi, birinin beğendiğini diğeri beğenmeyebilir, bu gayet doğal, açıkcası bende beğenmedim
Ancak en fazla yadırgadığım tarafı eski Enter (İnternatıonal) kamyonları gibi açılan ön kaputu oldu :-\ o ne öyle yaa ???

Merhabalar arkadaşlar,
Yıllar önce Trabzon-İstanbul seyahatim sırasında yanılmıyorsam Ordu civarında görünce şaşırdım.nemi gördüm?
123 kasa merso adam kesmiş 4x4 e koymuş.Karadenizin her yerinde olduğu gibi ordu'da da bol miktarda JEEP vardı kısa-orta-uzun şase olmak üzere köylere ulaşım için kullanılırdı sanırım uzun şase bir jeep'in üzerine oturtulmuştu.İnanın bu perişan edilmiş G den çok daha şıktı.
Gerçi daha önce de bir arkadaşım jeep şasesi uzerine kartal kasası oturtmuştu ama pek hoş olmamıştı.
Kalın sağlıcakla.

hus55' Alıntı:

yapanın land rover cı olduğunu nerden anladın??

birde buna bakın arkadaşlar turşunun üstüne baklava olsun !!!

HAMANN Mercedes G55 AMG Supercharged 6

Erkancım , bir geliyorsun pir geliyorsun ;D
Bana bugün şirkette gösterdiğin V12 700 HP biturbo canavarın resimlerini ayrı bir başlıkta sergilesene.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,625
Kayıtlı Üye Sayımız
172,271
Kaydolan Son Üyemiz
flfl112

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR