Malezya Tayland Singapur Laos

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan badleon Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 155
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 31,253
Ynt: Malezya Tayland Singapur Laos

[attachment=1] veeee Tayland dan sonra Singapura dogru iniyorum,aslinda tekrar Singapura donmeyi hic istemiyordum bilet ucuz oldugu icin Singapurdan tekrar malezyayaa gectim,burada vizesiz 1 ay kalabilirsiniz,tum asyada oldugu gibi burasida cok sicak,para birimi singapur dolari 1.2 lira,hayat cok pahali gercekten,normal bir ev kirasi 1500 usd civarinda,ben oda kiralamistim 250 usd veriyordum...fotolara devam..[attachment=3] Singapur cok kucuk bir yer,bir ucundan bir ucu araba ile 1 saat,yasam alani olusturmak icin denizi dolduruyorlar,kucuk ama gercekten zengin bir ulke...[attachment=4]ve pasaport islemlerinden sonra hava alanindan cikiyorum

P3240055

P3240061

P3240063

P3240069

Etiketler

[attachment=2]Singapur caddelerinden birkac manzara..adamlarda Lamborghini Ferrari zibil ancak kullanacaklari yol yok ve 90 i gecemezler,zaten cok kucuk ulke :smiley: bizde olacakki hey yavrum hey :smiley: arabanin hakkini ver hakkiniiii[attachment=4] burada bu arabalari devamli gorursunuz,porsche nin fotografini cekmedim bile cunku orda ele ayaga dusmus kimse bakmiyor bile

P4130264

148508 470215734913 682964913 5473012 2254833 n

P4130276

P4130277

[attachment=3] Singapur gercek diger asya ulkelerinden cok farkli,yerde bir tane izmarit goremezsiniz ve eger atarssaniz para cezasi odemek zorunda kalirsiniz,ulkede sakiz yok,cunku insanlar sakizi ciyneyip yere atar ve sokaklar kirlenir diye yasak etmisler...Singapur oyle tatil icin gidilecek bir ulke degil,ne sahil kiyisi var nede baska bisey,sirf alisveris icinde gitmenize degmez

P4130278

P4130281

P4130284

P4130285

P4130289

Tüm buraları tek başınıza mı gezdiniz?

N e kadar cezbedici görünüyor oysa, bir dahakine arkadaş ararsanız gelelim bizde. :D :D

[attachment=4] bu arabayida defalarca gordum singapur sokaklarinda ancak 3. vitesi zor goruyor,memlekette yol yok kullanacagi :smiley:) ama ne ses var makinada ya

P4130308

P4130309

P4130312

P4130316

sertem41' Alıntı:
Tüm buraları tek başınıza mı gezdiniz?

N e kadar cezbedici görünüyor oysa, bir dahakine arkadaş ararsanız gelelim bizde. :D :D
Serhat bey gittigim yerde arkadas buldum :smiley: nede olsa turkuz :smiley:

badleon' Alıntı:
Serhat bey gittigim yerde arkadas buldum :smiley: nede olsa turkuz :smiley:

Evet biz konuda uzmanız haklısınız, ama oradaki insanlar da uzmanlar bu konuda, onlarda arkadaş canlısı insanlar bilmem mi. ;)

Tecrübe edilmiştir.

sertem41' Alıntı:
Evet biz konuda uzmanız haklısınız, ama oradaki insanlar da uzmanlar bu konuda, onlarda arkadaş canlısı insanlar bilmem mi. ;)

Tecrübe edilmiştir.
sertem41' Alıntı:

Tecrübe edilmiştir.
evet evet cok sicak kanli insanlar :smiley:

[attachment=1] helal yemek satan restoranlarda lokantalarda bu amblemi gorursunuz..[attachment=2] ve yine siddetli yagmur...

P4130354

P4130361

P4130363

P4130376

P4140387

[attachment=1] metro icerisinde yemek icmek kesinlikle yasak,polisler hemen gelip ikaz ediyor...[attachment=2] ve Singapur hayvanat bahcesi,Asyanin en buyuk hayvanat bahcesi,giris eger yuruyecekseniz 35 dolar,diger tarifelerde var,ben bir gunumu burda harcadim,akliniza gelmedik hayvanlari gormek mumkun..[attachment=3] beyaz aslanlar[attachment=4] iceride butun show lar ucretsiz

P4140389

P4140396

P4140413

P4140477

P4140505

[attachment=3] hands up diyince ellerini kaldiriyor :smiley:[attachment=4] buda depresyonda heralde :smiley: cok ugrastim kaldiramadim ordan :smiley:[attachment=5] ayininda fotografini cekerken kendinden gecti,poz ver dedik abartti biraz

P4140508

P4140520

P4140533

P4140555

P4140557

ve son fotolar,daha cok foto var ancak bunlar yeterli bilgi verme acisindan,Singapurdan sonra Kuala lumpur a dondum ve ordan direk istanbul...Istanbul a kendimi atinca 5 bardak cay ictim peynirli pide yedim,bizim yedigimiz yiyeceklerin cogu yok,ve ben 8 ay a yakin kaldigim icin gercekten cok ozledim yemeklerimizi,simdi yatma vakti daha sonra ayrintili bilgi veririm,ogrenmek istediginiz bir konu varsa sorabilirsiniz...

P4140707

P4140709

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,624
Kayıtlı Üye Sayımız
172,270
Kaydolan Son Üyemiz
Engin paslı

Çevrimiçi üyeler

SON MESAJLAR