Mağara Fotoğrafları

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan Sukuşu Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 172
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 105,480

Etiketler
Ynt: Mağara Fotoğrafları

Bende bi mağaraya girmiştim giriş kısmı bi arabanın girecegi kadar genişti ama cıkış kısmı bu resimdeki gibi dardı.Bi dagın bi ucundan girip dagın öteki ucundan dışarı cıkıyorduk cıkış noktasına ulaştıkca alcalmaya başladık bi noktadan sonra cok daraldıgı icin sürünmeye başladık 7-8 kişilik bi arkadaş gurubu oldugu icin geride gidemedik bazı noktalarda sırtımız üst tarafa degiyordu acıkcası ödüm koptu üstümüze bi parca kopup düşecek diye neyseki cıkış noktasından ışık görmeye başladık derin bi nefes aldım tam cıkarken benim önümdeki şişman arkadaş dar olan cıkış noktasında sıkıştı 10 dk onun ordan cıkmasını bekledim gercekten sinir bozucu bi durum.
Bu yukardaki resim benim mağaradan cıkarken arkadaşların cektigi resme cok benziyor sadece bizim girdigimiz magaranın cıkışı camur degildi bide ben cok acayip cıkmışım )
Resimler cok harika zevkle baktım resimlere.

Arkadaşlar harika fotoğraflar var.NEden sende mağracı deilsin dedirtiyor.Bu yaz ilk işimden biri Karabük teki mağaraları gezmek olacak.. :

Ayvaini ne zaman acildi turizme 5km lik magara. Az kalsin hipotermiye giriyordum orda.

harika resimler emeğinize sağlık off roadı bırakıp mağaracalığamı yönelsek
selamlar tarık

Resimler gerçekten olağan üstü tam bir doğa harikası eldeğmemiş .Sadece bakmakla yetiniyoruz oraları gezip bu fotoğrafları çektiğiniz için çok teşekürler...

bu da oylat mağarası

[attachment=1][attachment=2][attachment=3][attachment=4][attachment=5]

ve devamı

[attachment=1][attachment=2][attachment=3][attachment=4][attachment=5]

Karadeniz gezimiz esnasında ,sinop ayancık İnaltı mağarasından bir kaç kare'de benden olsun.