Land Rover Freelander Kartepe ve Civarı Tanışma Gezisi (12 Şubat 2011)

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan rkayaci Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 187
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 27,333
Ynt: Land Rover Freelander Kartepe ve Civarı Tanışma Gezisi (12 Şubat 2011)

Sn. arkadaşlar pek öyle aman aman bir fotoğraf cekmedim.sadece bizim vatandaş yani,Babamın torunu ,alışma babında birkac fotoğraf cekti biz sadece bata cıka bir tanışma bir arayış içindeydik.yinede bir kac fotoğraf gelsin.Şunuda diyeyimki arkadaş gurubumuz gerecekten çok iyiydi ilk bir tanışma oldu ama samimi oldukatılan her arkadaşa ve bize önayak olan Rıdvan bey e ayrı ayrı teşekürler olsun. [attachment=1]

DSC07715

Etiketler

[attachment=2]

freegraf' Alıntı:
Sn. arkadaşlar pek öyle aman aman bir fotoğraf cekmedim.sadece bizim vatandaş yani,Babamın torunu ,alışma babında birkac fotoğraf cekti biz sadece bata cıka bir tanışma bir arayış içindeydik.yinede bir kac fotoğraf gelsin.Şunuda diyeyimki arkadaş gurubumuz gerecekten çok iyiydi ilk bir tanışma oldu ama samimi oldukatılan her arkadaşa ve bize önayak olan Rıdvan bey e ayrı ayrı teşekürler olsun. [attachment=1]

Davete ve organizasyona katılımın için ben teşekkür ederim....Güzel bir gezi oldu nicelerinde görüşmek üzere....

Ynt: Land Rover Freelander Kartepe ve Civarı Tanışma Gezi Duyurusu (12 Şubat 2011)

[attachment=1][attachment=2][attachment=3][attachment=4][attachment=5]

DSC07716

DSC07717

DSC07721

DSC07723

DSC07725

[attachment=1][attachment=2][attachment=3][attachment=4][attachment=5]

DSC007726

DSC07726

DSC07727

DSC07732

DSC07735

[attachment=5][attachment=4][attachment=3][attachment=2][attachment=1]

DSC07742

DSC07744

DSC07746

DSC07753

DSC07763

[attachment=5][attachment=4][attachment=3][attachment=2][attachment=1]

DSC07765

Dsc07768

DSC07775

DSC07779

DSC07780

... [attachment=5][attachment=4][attachment=3][attachment=2][attachment=1]

DSC07783

DSC07787

DSC07793

DSC07801

DSC07802

arkadaşlar bu gezide bu kadar bir dahaki ne Allah nasip ederse, özellikle işi çekime ayıracağım ozamana kadar pajero da tam kıvama gelir.Ayrıca hepinize İYİ KANDİLLER DİLERİM.Asıl sevgililer GÜNÜ ilk DEFA Bu kadar SEVİMLİ OLMAYI HAK ETMİŞTİR.O yüzden S...T VE SELAM OLSUN.

Beyler bizim çocuklardan ses seda yok Şahin ve gurubundan bahsediyorum.Bu arada iyimisiniz motor kaborta vs de sıkıntı varmı yokmu.Mustafa yorulmuş olabilir.haftanın ilk günü..

freegraf' Alıntı:
arkadaşlar bu gezide bu kadar bir dahaki ne Allah nasip ederse, özellikle işi çekime ayıracağım ozamana kadar pajero da tam kıvama gelir.Ayrıca hepinize İYİ KANDİLLER DİLERİM.Asıl sevgililer GÜNÜ ilk DEFA Bu kadar SEVİMLİ OLMAYI HAK ETMİŞTİR.O yüzden S...T VE SELAM OLSUN.

Eyvallah abiciğim. eline koluna emeğine sağlık....Devamını ve daha nice karelerini bir sonraki gezimizde bekleriz. Seninde kandilin mübarek olsun...Çok güzel bir zamana denk geldi katılıyorum... Şahinin ufak tefek tampon sorunları vardı, balıkesire gitmeyi düşünüyorlardı ben birazdan ararım onları....

Sn.Kardeş Şahinleri ,ararsan bizdende selam söyle.

Hayatımda ender anlardan birisi idi bu kartepe gezisi.Organize eden rıdvan abiye,Takımın büyüğü mehmet abi ye neşeli kişikleri ile ortamı şenlendiren şahin ve saz arkadaşlarına hele beni kurtaran ski-truck operatörüne,nefis yemeklerle damağımızı şenlendiren abla lara sonsuz teşekkür eder ha bu arada co-pilot mustafa yı unutmayalım tüm dostların kandili mübarek,sevgililer günü de sevgi dolu olsun....

ya arkadaşlar bizim Co pilot ortada yok hiç unuturmuyuz.Bi el sallayalım belki görür.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,624
Kayıtlı Üye Sayımız
172,270
Kaydolan Son Üyemiz
Engin paslı

Çevrimiçi üyeler

SON MESAJLAR