Land Rover Fotoğrafları

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan KuruKafa Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 6,155
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 793,219
Ynt: Land Rover Fotoğrafları

kokteknik' Alıntı:
Merhaba dostum. Buradan yazdığım için moderatörlerden şimdiden özür dilerim ama başka türlü ulaşamadım. Ben ekrem siteye Trabzondan üyeyim. Yaklaşık iki aydır bir seminer için sivastayım ve de hemen hergün aracının yanından hayran hayran bakarak geçmekteyim ama etrafında bir türlü göremiyorum seni. tanışmak, muhabbet etmek isterim. Müsait olduğun bir zaman hafta içi hergün saat 18 den 22 ye kadar öğretmen evinde "profesyonel turist rehberliği" kurs salonunda oluyorum. Mutlaka bir çay içmeye beklerim.
Bu arada araç çok güzel ve hakkınıda veriyorsun gördüğüm kadarıyla helal sana...
Bende benim "LAMİA" nın birkaç fotosunu koyayım da konu başlığına da uymuş olalım değil mi...

Etiketler

bir karede ben ekliyim bari
resimin çekildiği yer sarıkamış, allahuekber dağlarında donarak şehit olan 90 bin askerin anısına yapılan şehitliktir

Tarık beyin fotoğrafı kadar anlamlı, yiğit beyin fotoğrafları kadar profosyonel değil ama 2 fotoda benden olsun.

Arazi dönüşü

[attachment=1]

[attachment=2]

Beyaz Puma'nın son hali... Şimdilik....[attachment=1][attachment=2][attachment=3][attachment=4]

Teşekkür ederim, Allah çok daha iyilerine binmeyi nasip etsin...