Kurban Bayramı

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan AYDURAN Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 175
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 25,513
Ynt: Kurban Bayramı

Tüm ailenin kurban bayramını kutluyor, nice bayramlara diyorum..

Etiketler

Tüm Gezenbilir camiasının bayramını kutlar, hayırlara vesile olmasını dilerim...

tüm gezenbilir ailesinin kurban bayramını kutlarım.hayırlı bayramlar

Bütün GEZENBİLİR üyelerinin kurban bayramını en içten dileklerimle kutlarım ERDEK ten sevgiler

Tüm "GEZENBİLİR"Ailesinin Bayramını en içten dileklerimle kutlarım.
Sağlıkla nice bayramlar dileklerimle
M.Emin OKÇUOĞLU

Nice bayramlara arkadaşlar. bayram paylaşmak demektir hatırlamak af etmek. kurban etinin 3 gün içersinde dağıtılması gerektiğini amacının paylaşmak olmayanlara vermek olduğunu et stoklamamak olduğunu, kurbanın ehliyet sahibi ve din kurallarına göre kesebilen kişiler tarafından acısız yapılması gerektiğini, kurban olarak seçilen hayvanın kurban sıfatını yerine getirecek özelliklerde olmasını kestiren olarak sizlerin kontrol etmeniz gerektiğini lütfen dikkate alalım.

Allah Kabul etsin...

Kurban bayramızı kutlar, size ve sevdiklerinize mutluluklar getirmesini canı gönüden dilerim..
Burak Alkan..

tüm gezenbilir ailesinin kurban bayramını kutlarım

Gezenbilir aile fertlerinin Kurban Bayramını kutlar sevdiklerinizle sağlıklı, huzurlu,mutlu nice bayramlar geçirmenizi temenni ederim,

Tembellik ediyorum vede bu dileklere "aynen" diyerek katılıyorum
Mutlu bayramlar

Bütün gezenbilir ailesinin bayramını kutlar herkese sağlık güzellik mutluluklar dileriz dostlar Hakan&Meltem Karael ;D

Tüm GEZENBİLİR, üye ve emeği geçen herkesin, kurban bayramını içtenlikle kutlar hayırlı olmasını dilerim.