Körfez Off Road Ekibi; İhsaniye - Yuvacık ve Aytepe Sırtlarında (08 Ocak 2012)

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan mdr Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 72
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 15,387

mdr

Zirve
Yer
Yalova
Pazar günü İzmit Outlet center önünde buluşuldu.12 araçlık katılımla saat 09.00 da start verildi.

Mustafa Uzavcı arkadaşımız rotayı ihsaniye üzerinden mamuriye taraflarına yönlendirdi.Yagmur hiç durmadan gün boyu yagdı..Bazan şiddetli..bazande çisentili idi.

Yer yer sis bayagı yogundu..bizi takip etti..

Bütün şartlar offroad içindi....

Etiketler
Ynt: Körfez Off Road Ekibi; İhsaniye - Yuvacık ve Aytepe Sırtlarında (08 Ocak 2012)

Belirli etapları günül istemesine ragmen geçemedik.Çok istememize ragmen yola çıg inmesi ve insan gücü ile kaldıramayacagı onca kaya,moloz agaç yatması bizi en büyük hedefimizden alıkoysada neşeli...güzel bir gezi oldu.Körfez offroadcu arkadaşlara ayrıca teşekkür ediyorum.
İstanbuldan gelip beni kırmayan 1 araç- 4 kişiyle bizi şenlendiren Ersan beye de ayrıca teşekkür ediyorum.
O bir kampıçı idi.. ..ama aracının da kendisinin de genleri ile oynamaktan yavaş yavaş offroadcu olmak üzere...... ;D ;D

Ynt: Körfez Off Road Ekibi; İhsaniye - Yuvacık ve Aytepe Sırtlarında (08 Ocak 2012)

Fotogfarların bir kısmı benim bir kısmı körfezoffroad ekibinden arkadaşlarımızın.Onların müsadesiyle yüklüyorum.
Karışık olacak ama..idare ediniz.
videolar sonra gelecektir.

[attachment=1]
[attachment=2][attachment=3]
[attachment=4]
[attachment=5]

..

ismail abi aracımda çıkan arıza nedeniyle sizlerle olamadım fakat benim yerime yine bir pajero vardı galiba gurupta.
Cumartesi seninle telefonda konuştuktan sonra iş nedeniyle istanbulda kaldım pazar saat 13:00 gibi yola çıktık arabamda arıza olmasa da sizlerle birlikte geziye katılmak bana naip değilmiş artık görselleri bekliyorum hepinize bol çamurlu günler dilerim.

İsmail abi kendine dikkat et

..

[attachment=1]
[attachment=2]
[attachment=3]
[attachment=4]
[attachment=5]

Birolcugum ,

bu gezi olmadı..digerine katılır telafi edersin..

gönlümüz hep katılamayan arkadaşlarla idi.

teşekkür ederim..

..

[attachment=1]
[attachment=2]
[attachment=3]
[attachment=4]
[attachment=5]

..

[attachment=2]
[attachment=3]
[attachment=4]
[attachment=5]

Birde aklıma gelmişken uzuun zamandır gözlemledigim birşeyi hakkında yazmak istiyorum,

offroad için araziye çıkan arkadaşlar yemek konusunda değişik davranış sergiliyorlar.

-Kimi gruplar ..herkes kendi getirip yemek zamanı kendin pişir kendin ye yapıyor.

-kimi gruplar kendileri getirip kendin pişir beraberce bölüşüyorlar

-kimi gruplar ise gelecek kişi sayısına göre alışverişi bir ekip alıyor..yemek zamanında becerikli kişiler hazırlıyor beraberce yeniyor içiliyor ..

benim tercihim 3.grup olur her zaman..beraberlik bilinci daha güz<el oluyor bu şekilde....

..

[attachment=1]
[attachment=2]
[attachment=3]
[attachment=4]
[attachment=5]

çok güzel bir etkinlik olmuş..fotolarda cok guzel..ins sizlerıde aydındaki etkinliklere bekleriz ..ayrıca bende 3 .sıradaki beraber yemek yenilmesınden yanayım ...etkinliklerinizi takip ediyorum ..hoşçakalın ..bol çamurlar ..

ayrıca 41 PV 052 plakalı araç gerçekten çok güzel olmuş..

alican4153' Alıntı:
ismail abi feroza çekmeyi alışkanlık edindin sende

Alicanım, Ferozanın ve vitaraların en büyük derdi...ki sende de var..büyük lastik takılmazsa...diferansiyelin karpuzlarının yoldaki , ortalardaki çamura,kara sürtüyor..engelliyor.oturuyor olması..
Bende Feroza varken..30" mi 31 " mi federal takmıştım.Yaylardan da kavis verince takılmadan gidiyordum.

Teşekkürler Arif bey...

inşallah birgün karşılaşırız..