Kişisel Galeri (truva - Doğa Çalışmalarım)

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan truva Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 15
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 4,007

truva

Ana Kamp
Yer
Ankara
Web
www.truvadergisi.com
Sitenin eski üyelerindenim. Bir kaç yazı yollamıştım ama sonra pek girmedim. Bu sıralar tekrar girmeye başladım. Mesaj yazmaya sizlerle tanışmaya biyerlerden başlamak lazım diye düşündüm. Elimdeki doğa
fotoğraflarından oluşan bir portfolyom var. Tabii kide amatör olarak. Sizin fotoğraflarınızı gördükten sonra hiç fotoğraf koyasım gelmedi ama cesaretimi toplayıp atmaya karar verdim :smiley:

Foruma nasıl foto atılıyor onuda bilmiyorum. Bu ilk mesajımı deneme amaçlı atıyorum. Fotoğraf gözükürse toplu oalrak 4-5 fotoğraf atıcam bir mesajda. Eleştirilerinizi ve yorumlarınızı bekliyorum arkadaşlar.

Etiketler

Ynt: Kişisel Galeri (truva - Doğa Çalışmalarım)

İnsan çok acımasız olduğu halde, doğa kendini her sene baharda yeniler ve güzelleşir hep birlikte aynı tabiatın büyük avlusunda...
İnsanlar hala eskidikçe değiştikce çirkin yüzünü gösteriyor... Dünya bahçesi insana dar geliyor...
Tebrik ederim... Doğa fotoğraflarına bakınca, aklımdan geçenleri yazdım...
Sevgiler Hiç Eksilmesin

Olumlu yorumlarınız için hepinize teşekkür ediyorum. Bu yorumlarınız beni fotoğraf çekmeye daha da teşvik ediyor.

Sizin sözleriniz benim aklıma ünlü bir şarkının sözlerinin aklıma getirdi.

"biz büyüdük ve kirlendi dünya" demiş şair.

Dize: Murathan Mungan

Murathan'ın şiirlerini severim. :smiley:

O zaman bundan sonra daha çok fotoğraf bekliyoruz.

cok güzel olmus efekler ayrı bı guzellık katmıs resımlere ellerine yüregine saglık ;)

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,625
Kayıtlı Üye Sayımız
172,271
Kaydolan Son Üyemiz
flfl112

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR