Kişisel Galeri (gökçe)

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan gkc_91 Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 25
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 9,116

gkc_91

Ana Kamp
Yer
ankara
BaLIKesir216

BaLIKesir206

BaLIKesir197

BaLIKesir142

BaLIKesir123

BaLIKesir118

BaLIKesir122

SANY0378

SANY0274

SANY0269

SANY0271

Beypazar022

Beypazar018

Etiketler

Ynt: Kişisel Galeri (gökçe)

Gökçecim hadi bakalım güzel fotoğraflarınının devamını bekliyoruz , ellerine sağlık canım :smiley:

Gökçe ay fotoğrafın çok güzel. İlk fotoğrafta makinayı titretmişsin, dikkat. ;)

ceranus' Alıntı:
Gökçecim hadi bakalım güzel fotoğraflarınının devamını bekliyoruz , ellerine sağlık canım :smiley:
focus' Alıntı:
Gökçe ay fotoğrafın çok güzel. İlk fotoğrafta makinayı titretmişsin, dikkat. ;)

çok teşekkür ederim yorumlar için

titrettim mi emin değilim ama bi dahakine daha dikkatli oalcağım

teşekkür ederim zerrin ablacım;)

çok güzel fotolar .paylaşım için teşekkürler

çok teşekkür ederim..yorumlarınız için çok mutlu oldum hasta hasta sevindim..:smiley:

gökçe
özellikle ay fotoğrafını çok beğendim kardeşim
güzel karelerin devamını bekliyoruz :smiley:

Gökçe çok güzel fotoğraflar çekmişsin, paylaştığın için teşekkürler. Titretmemek için tripot kullanmanı öneririm. Ayrıca yanında tripot yoksa dirseğini veya bileğini bir yere dayayıp, nefesini verdikten sonra deklanşöre basarsan titretmeyi önleyebilirsin...

drares' Alıntı:
Gökçe çok güzel fotoğraflar çekmişsin, paylaştığın için teşekkürler. Titretmemek için tripot kullanmanı öneririm. Ayrıca yanında tripot yoksa dirseğini veya bileğini bir yere dayayıp, nefesini verdikten sonra deklanşöre basarsan titretmeyi önleyebilirsin...

yok tavsiyeniz için ve yorumlarınız için teşekkür ederim bi dahakine deneyeceğim bunu..:smiley::smiley:

Çekimlerinizde tripod kullanmanızı tavsiye ederim. Zamanla daha iyilerini çekeceğinizden eminim. Başarılar.

slm güzel resimler ben de fotoğraf çekmeye yeni başladım sayılır bu yüzden nerede ne yapman gerktiği gibi bi tavsiyede bulunamam ama ben ce bir çektiğin yerlerin nereler olduğunu yazman bize çok yardımcı olacağını düşünüyoum. kolay gelsin iyi resim çekmeler

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,624
Kayıtlı Üye Sayımız
172,270
Kaydolan Son Üyemiz
Engin paslı

Çevrimiçi üyeler

SON MESAJLAR