Kişisel Galeri (gezgen)

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan gezgen Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 121
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 36,373

gezgen

Kamp III
heyoooo....Benimde bi galerim olcek..!!![attachment=1][attachment=2][attachment=3][attachment=4][attachment=5]

Etiketler
Ynt: Kişisel Galeri (gezgen)

[attachment=1][attachment=2][attachment=3][attachment=4][attachment=5]

Teşekkürler.Buralar Fethiye-muğla-bodrum şeytan üçgeni.. papatyalar ve foto9 28 mart 2010 diğerleri son 2 yıllık.

[attachment=1]

[attachment=2]

[attachment=3]

[attachment=4]

teşekkürler.Hepsi 18-55 lensle çekildi hiçbiri manipule edilmedi.

nikon d60 ile'mi fotoğrafladınız ?
eğer öyle ise fazla pozlanmış,gökyüzünde ki patlama sebepleri bundan kaynaklı..
selamlar.

Cevdet bey haklısınız ilk zamanlar henüz pozlama ayarlarını bilememiştik ??? daha yeni yeni keşfediyoruz yanlış mı nilmiyorum ama p modunda +- butonuna basılı tutarak tırtıklı düğmeyi sağa sola çevirip lcd ekrandada görebiliyoruz

merhabalar..
hocam p modu belki kolaylık açısından bir çözümdür
ama auto modu daha'da pratik olur (bir zamana kadar) bununla ilgili bir çok eğitim siteleri var, link vermek sitede nasıl karşılanır bilemiyorum ama yinede konu fotoğraf olunca yazmada reklam kaygısı gütmeden sakınca görmediğim için.
http://www.fotoatolye.com/
benim gibi amatör ruhlu fotoğraf sever dostlara tavsiye etmekte yararlı olabileciği kanaatinde olduğum bir site diye düşünüyorum..
selam ve saygılar..
bol fotoğraflı günler,fotoğrafla kalınız..

eveet biraz daha görsellik...

[attachment=1]

[attachment=2]

son gezimden bazı kareler

[attachment=1]

[attachment=2]

[attachment=3]

[attachment=4]

[attachment=5]

Merhaba arkadaşım,
Fotoğraflar güzel,güzelde 3.fotoğraftaki yöreye göre adı değişsede kocayemiş de derler onun peşinde çok dolaştım bu sene İstanbul-Gemlik arası şile ormanları çok yedik gayet de güzel hanım reçel bile yaptı.Köyde bahçemize dikmiş annem bakalım nezaman verir.
Fotoğraflar için teşekkürlerde gidilmemesi gereken yerleri sakın ha kimseye söyleme ama ne olur kocayemişin olduğu yeri söyleyiver.
Kal sağlıcakla.

Sayın sisdağili61;
Bahsettiğiniz baştan 3. fotodaki meyvenin bu yöredeki ismi '' Dağçileği'' veya ''yabani çilek'' olarak bilinir.Muğla'nın sahil kesimlerinin çoğu yerinde yetişir.En çok da Marmaris yöresinde bulunur.Selamlar