Kişisel Galeri (baracuda39 - Panoramalar)

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan baracuda39 Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 460
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 117,579
Ynt: Kişisel Galeri (baracuda39) (Panaromalar)

kompakt makina kulllanıyorum geniş acı elde etme şansım yok fakat bende kendi eğlendiğim şekliyle çözüm buldum 2-16 kare arasında çekerek panorama programında birleştiriyorum tabi hareketli cisimlerden panorama oluşturmak zor oluyo ondan dolayı unimogun sol arka lastiği programda uçtu . İlginize tşk ederim

[attachment=1]

Resimlerim12

kızılırmak üzerine kurulu 60 km uzunluğu yer yer 100 derinliği olan yamula (yemliha ) barajında gün batımında balık avına gitmiştik arkadaşım ufuk böyle yansıdı kendisine ve izleyenlere tşk ederim

ava gidreken mehmet bey kamera ayarlarını tamamladı tam çekim yapacakken oda ne ben kendisini görüntüledim . Mehmet bey çok tşk ederim bana kadrolu modellik yaptığı için keyifli seyirler

Resimlerim13

zamantı ırmağı üzerine kurulu bahçecik barajından 4 karede çekerek birleştirme uyguladığım panoramam. araçlar direkler bana belirleyici olduğu için kadrajda yer veriyorum

167307 500045292940 581532940 6051573 6670147 n

Dün yine Erciyes de keyifli bi gün geçirdik bulunmaz havalardan biri vardı güneşli hava açık , karda fena sayılmaz arkadaşlarımdan birine kayak öğrettim kayakların önleri kapalı arkalar açık durma pozisyonu aldı ertugrul abi ve arkasında müthiş azametiyle Erciyes modeliğimi yapan Ertuğrul Acıkgöze ve izleyen siz dostlarıma tşk ederim . Keyifli Seyirler

2011 01 09

tbrikler gerçektenm çok farklı ve güzel pozlar yakalamakla birlikte güzel sonuçlar elde etmişsiniz.panaroma birleştirmede hangi programı kullandığınızı öğrenebilirmiyim?belk yazmış olabilirsiniz ama gözümden kaçtı sanırsam..

programı inceledim,güzel şeyler elde ediliyor.programı satınmı aldınız?

teşekkürler..çalışmalarınızın devamını bekliyorum.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,624
Kayıtlı Üye Sayımız
172,270
Kaydolan Son Üyemiz
Engin paslı

Çevrimiçi üyeler

SON MESAJLAR