Kırklareli - Demirköy Gezi Notları (14-15 Eylül 2009)

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan BolbuzJack Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 61
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 15,285
Ynt: Kırklareli - Demirköy Gezi Notları (14-15 Eylül 2009)

Neden olmasın

Etiketler

Ver ayarı ver altan müzikte koyimmi ;D

Yazdıklarımı video.ya çevir, romantik bir şeylerde çalsın biraz sonbahar hüznü olsun ;D

MC' Alıntı:
Yazdıklarımı video.ya çevir, romantik bir şeylerde çalsın biraz sonbahar hüznü olsun ;D

Sana mutluluğun resminimi yapayım yani Murti ;D ;D ;D, ozaman dediğin tarihlerde yapalım kampı ;D

Süper gezi olmuş arkadaşlar, fotolar harika Bölgenin yeşili Doğu Karadeniz tarafını andırıyor. Yakın zamanda yapalım bi plan

Deep' Alıntı:
Süper gezi olmuş arkadaşlar, fotolar harika Bölgenin yeşili Doğu Karadeniz tarafını andırıyor. Yakın zamanda yapalım bi plan

Ben oraya geçen sene beraber gittiğimizde vuruldum iptal olan tropy zamanı, Mert çok etkileyici gerçekten mutlaka gitmeye devam edicez daha keşifler ve filmler yeni başladı ;D

anlatım, fotoğraf ve videolar harika..

Hafiften Paris-Dakar'ı hatırlatan görüntüler çıkmış ortaya, başlangıç için iyi bir performans.Sizleri kutlarım Kadir Abi,Murat ve Fatih Kardeş.Ben mihmandar olurum her türlü...Bölge oldukça zengin gez gez bitmiyor.30 senede bitiremedim herhalde sizler de bitiremezsiniz.( Fatih şu kamera işini biraz daha profesyonelleştirsek;yok mu etrafımızda kameraman arkadaş )?

O iş benim işim zaten abi ;D sadece hem arabayı ormanda kullanıp hemde çekim yapmak zor şimdi aparatlar yaptırıyoruz kamerayı bağlamak için arabalara onlar gelince daha güzel olucak ve bundan sonra 2 kamera kayıt yapıcaz çok daha güzel ve doyurucu olacak ;D görüntü kalitesini internette olabilmesi için düşürdüm yoksa bende HD versiyonu var basarım dvd ye orda süper ;D

Beğenmenize sevindim arkadaşlar, görüşler için sağolun Elimizden geldiğince yaptık bişeyler zaten soyadlarından da anlaşılacağı gibi Çelebi ailesi ile gezinin güzel geçmemesi mümkünmü ;D ;D ;D

Teşekkürler Fatihim onore ettin bizleri,o güzellik sana ait... Piknik bölümü açılacak mı sitede ? Biliyorsun çizgili pijamalarımla moderatörlüğe namzetim ;D ;D ;D

tek kelıme ıle fevkalade ellerınıze saglık.
harıka bır vıdeo,muhtesem fotograflar ve muthıs bır gezı olmus...
daha nasıl anlatılabılırkı ??

2fast4u' Alıntı:
tek kelıme ıle fevkalade ellerınıze saglık.
harıka bır vıdeo,muhtesem fotograflar ve muthıs bır gezı olmus...
daha nasıl anlatılabılırkı ??

Aman efendim aldık gazı gidiyoruz ;D ;D ;D Hedefi bulmasına seviniyoruz, yeni gezi planlarına, daha güzel filmlere ve hatta "GEZENBİLİR TV" düşüncemize hızlandırıcı güç katıyosunuz

parodi' Alıntı:
Çelebi ailesi ile gezinin güzel geçmemesi mümkünmü ;D ;D ;D

;D Teşekkürler, daha nice gezilerde bir arada oluruz inşallah

güzel gezi olmuş işlerim dolayısıyla katılamadım ama inşallah en kısa zamanda görüşürüz gezilerde

Bekliyoruz, arabayı sattın bütün arabalar senin şimdi rahat rahat gelirsin işte ;D