Kilis Yedek Parça Merkezi

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan ensar_79 Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 111
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 24,932

ensar_79

Ana Kamp
mrblar ben kiliste çıkma yedek parçacı halil her türlü yabancı marka araçların tüm modellerinin orjinal çıkma parçaları bulunur parçalarımız garantilidir ve sıfır ayarındadır türkiyenin her tarafına anlaşmalı olduğumuz kargo ile iki günde gönderilir tlf:03488222395 05448528279 05362525930 kilis msn:halil_otomotiv.com@hotmail.com saygılar

Etiketler
Ynt: Kilis Yedek Parça Merkezi

slm ben Gaziantep ten Göktuğ.. Hemen pazarlığa başlayalım o zaman bize 1994 jeep grand cherokee 5,2 motoru lazım faturalı .. Bulabilirmisiniz ve ne kadara mal olur.

aleykum selam abı m oldum abı motor tıpı nedır ruhsatakı motor tıpının başını yazarmısınız bırde fotura yok eyer aynı motorsa gerek yok o işlemı bız halederız

ya bırde ben bura yenı uye oldum kulanmasını bılmıyorum parça arayanları nasıl bulacam acaba

Salı günü ararız o zaman sizi.. Halep le filan bağlantı varsa pajero ve toyota parçalarıda gerekebilir. Mesela hemen pajero v6 gerek.

var abı ordan çalışıyorum yarın benı arayın abı ıstedıklerınızı halederız abı ya bırde parça arayanları nasıl bulacam ya yenı uye oldum ben bura tşk

tanıtmamışık ya dırekmen ben boyle yazdım orda nıçkım gozukmuyor

ensar_79' Alıntı:
ya bırde ben bura yenı uye oldum kulanmasını bılmıyorum parça arayanları nasıl bulacam acaba

Parça arayan kişiler sizi gezenbilir içinde bulur zaten :D

Bana da 1984 Land cruiser FJ40 için arka difransiyel kilidi lazım. Temin etmeniz mümkün olurmu?
Yalnız detroit locker %100 kilit istiyorum.

meraba abı yarın bana hatrlatın abı ben notunuzu aldım yarın bakalım abı tşk

Hem ona bakın hemde elinizde FJ40 ile ilgili başka parçalar varsa bana bildirim lütfen.
Belki değerlendirebileceğimiz başka parçalarda çıkar.

göktuğ bey motorunuz 6 silindirmi v motormu düz motormu bi de motor tipi ne her ikiside war abi

araç kesınleşsın eğer blok sağlamsa fatura derdımız olmaz. yoksa faturasi olması gerek . Salı gunu bellı olacak. Ararım sızı .

ensar kardeş aramıza hoş geldin suzukı samurayı cimni gibi modellerin arazi şanzımanları bulunurmu sende ve hatta aksları dingil kovanları

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,624
Kayıtlı Üye Sayımız
172,270
Kaydolan Son Üyemiz
Engin paslı

Çevrimiçi üyeler

SON MESAJLAR