Kendi Karavanını Yapanlar; Hayalden Gerçeğe Adım Adım

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan paraddoxx Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 100
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 25,027

Etiketler

Değerli karavancı dostlar;
gördüğünüz üzere doğrusuyla yanlışıyla süreçte sona yaklaşıyorum. Sıra mutfakta. Fotoğrafta görülen boş kısma tezgah altı mini buzdolabı gelecek. Çamurluk üstü dolabın üzerine bir dolap daha yaparak tavana kadar yükseltmeyi düşünüyorum. İki parça yapmamın sebebi de şu ki; eğer yatağı çok boğar ve huzursuz hissettirirse üst kısmı söküp tezgah boyunda bir dolaba çevirebilirim.
Gördüğünüz hatalarım varsa uyarmaktan çekinmeyin. Ayrıca sizlere birşey sormak istiyorum. Mutfak için iç çapı 38 cm yuvarlak bir evye aldım fakat elime alınca epey büyük geldi gözüme. Siz ne dersiniz bu ölçü karavan için çok mu büyük sizler hangi ebatlarda evye kullanıyorsunuz

Çok güzel gidiyor elinize sağlık. 23 Mart sonrası neler yapıldı merakla bekliyorum.

Araç %98 bitti. Yoğunluktan buraya resim atamadım. Bu gece inşallah fotoğraf atarım...

Elinize sağlık yaptıklarınız ilgiyle okudum güzel iş çıkarıyorsunuz. Sayenizde somun perçini öğrendim (pop perçini daha önce biliyordum).

Umarım herşey gönlünüzce olmuş aracınızı kullanıyorsunuzdur.

Biraz yazın yoğunluğu, biraz tatil, karavan turu derken epey bir süre buradan uzak kaldım. Sürecin devamına ilişkin bilgi veremedim. Şimdi yeni fotoğrafları paylaşıyorum.