KAYOFF; Geleneksel 1. Erciyes Off-Road Oyunları ve Kış Festivali Duyurusu (12 - 13 Mart 2011)

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan sarilarin_sulo Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 971
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 103,762
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ynt: KAYOFF; Geleneksel 1. Erciyes Off-Road Oyunları ve Kış Festivali Duyurusu (12 - 13 Mart 2011)

tarık kardesıme ve dısardan gelen butun ekıplere ve bızlere kazasız belasız bır yolculuk dılıyorum. ısallah sag selamet orda bulusuruz MAROFF hareket saati 05.00 olacaktır . allah yolunuzu acık etsın

33595 454510598874 662223874 5259172 1287952 n1

Etiketler
Ynt: KAYOFF; Geleneksel 1. Erciyes Off-Road Oyunları ve Kış Festivali Duyurusu (12 - 13 Mart 2011)

alpkaptan' Alıntı:
tarık kardesıme ve dısardan gelen butun ekıplere ve bızlere kazasız belasız bır yolculuk dılıyorum. ısallah sag selamet orda bulusuruz MAROFF hareket saati 05.00 olacaktır . allah yolunuzu acık etsın

AMİN

alpkaptan' Alıntı:

BU GUZEL ETKILIGIN KAZASIZ BELASIZ EGLENCELI SEKILDE GECMESINI DILERIM.
TUM ARKADASLARIN YOLU ACIK VE EMNIYETLI OLSUN

arkadaşlar formu lütfen boş bırakmayalım ben gidiyom mazot almaya saatler kaldı ;) ;) ;) bekle beni erciyessss

Tarık abi sen olmayınca forumun tadı kalmadı yahu :D:D
Neyse elimizden geldiğince boş bırakmayalım :smiley:

alb' Alıntı:
Tarık abi sen olmayınca forumun tadı kalmadı yahu :D:D
Neyse elimizden geldiğince boş bırakmayalım :smiley:

merak etme ben yoldan da yazarım yeterki siz yazın teknoloji elimizin altında nede olsa ;) ;)

vay parcala behcetım ne var ne yok . tarık kardasımla kayserının tozunu alıcaz . orada bulusmak uzere

alpkaptan' Alıntı:
vay parcala behcetım ne var ne yok . tarık kardasımla kayserının tozunu alıcaz . orada bulusmak uzere

allahın izniyle baba ;) ;) ;)

bismillah deyip marşa basalım yol uzun yol çetin tüm dostlara ığdırdan selamlar yolcu yolunda gerek ;) ;) ;)

yola çıkacak tüm offroad külüpleri ve arkadaşlarıma saglıcakla gelmelerini temenni eder hayırlı yolculuklar dilerim.

tüm konuklarımıza hayırlı yolculuklar dileriz
gelen tüm misafirlerimize benden ''adrenalinturk'' araç stikeri hediye

Dostlar merhabalar,
Şu anda birçok külüp yolda geliyor, bazıları sabah erken saatlarde yola çıkıyor.. Tüm dostların bir kere daha yolları açık olsun.
İstnabuldan gelen dostlar ilk oldular hatta kamp bile kurdular.. Tarsus grubundan bazı arkadaşlarda şu an erciyestler.

Tüm gün pistte çalıştık , yine kar kar , bu dördüncü pist yapışımız ,kar öldürdü bizleri. Şu an kırmızı patlıcan bir surat oldum. erciyes bizi kavurdu ;D ;D ;D
iki gündür aralıksız çalışıyoruz...
Siz dostları görünce tüm yorgunluklara degecek....

ata036' Alıntı:
bismillah deyip marşa basalım yol uzun yol çetin tüm dostlara ığdırdan selamlar yolcu yolunda gerek ;) ;) ;)
tarık ben bunları yazarken sen çooook uzaklarda olacan ;D ;D ;D

gidiyorum gidiyorum lütfen arayıp sormayın ;D çünkü ben erciyeste olacağım ;D

kardeşim yolun açık olsun. dikkatli sür haa! orda görüşmek üzere ;) ;) ;)

deveci' Alıntı:
tüm konuklarımıza hayırlı yolculuklar dileriz
gelen tüm misafirlerimize benden ''adrenalinturk'' araç stikeri hediye
engin abi benim araca stikır rengi morcivet olursa sevinirim saygılar ;D ;D

Çorum - Yozgat yolu baraj taşması sebebi ile kapalı, Karadeniz ekibi şu an alternatif yol ile Kayseri istikametine ilerliyor.

suatti' Alıntı:
Çorum - Yozgat yolu baraj taşması sebebi ile kapalı, Karadeniz ekibi şu an alternatif yol ile Kayseri istikametine ilerliyor.
nası yani şehirlerarası yolmu kapalı ????

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,622
Kayıtlı Üye Sayımız
172,267
Kaydolan Son Üyemiz
Aylin aksoy

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri