Karadeniz Offroad Oyunları Kupası 1.Ayak Samsun Offroad Oyunları (12-13 Mayıs)

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan sinanyegin Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 36
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 7,360

sinanyegin

Ana Kamp
Karadeniz Offroad Oyunları Kupası 1.Ayak Samsun Offroad Oyunları 12-13 Mayıs 2012 tarihinde start alıyor.Karadeniz Bölgesinde gerçekleştirilecek kupa 7 ayak üzerinden koşulacak.Tüm offroad severler davetlidir.

Etiketler
Ynt: Karadeniz Offroad Oyunları Kupası 1.Ayak Samsun Offroad Oyunları (12-13 Mayıs)

SIRAOYUN TARİHİORGANİZATÖR KULÜPİÇERİK
[/t][/t]
1.Ayak
12-13 Mayıs 2012[/t] Samsun Offroad Kulübü 2 gün kamplı oyun
2.Ayak
19-20 Mayıs 2012[/t] Giresun Offroad Kulübü 2 gün kamplı oyun
3.Ayak
02-03 Haziran 2012[/t] Vezirköprü Offroad Kulübü 2 gün kamplı oyun
4.Ayak
23-24 Haziran 2012[/t] Kaçkar Offroad Kulübü 2 gün kamplı oyun
5.Ayak
07-08 Temmuz 2012[/t] Fatsa Offroad Kulübü 2 gün kamplı oyun
08-09 Eylül 2012[/t] Ordu Offroad Kulübü
6.Ayak
Gölköy Offroad Kulübü[/t] 2 gün kamplı oyun
Ordu Gezenbilir Offroad Kulübü[/t]
7.Ayak
29-30 Eylül 2012[/t] Sinop Offroad Kulübü 2 gün kamplı oyun

Ynt: Karadeniz Offroad Oyunları Kupası 1.Ayak Samsun Offroad Oyunları (12-13 Mayıs)

Tam olarak nerede yapilacak.

Oyunlar Samsun Merkez de sahilde Batıpark Dolgu sahasında yapılacaktır.

bu gün ikinci etabı izledim gerçekten çok mükemmeldi....çok beğendim.....bir kaç resim ekledim.....http://www.facebook.com/media/set/?set=a.10150892104589313.428648.595399312&type=3 tabi cep telefonuyla çekilmiş amatör resimlerdir...........

Çok iyi hazırlanmış bir organizasyondu. Çok keyifli vakit geçirdik.

Ve Ayanoff tan Musa abinin Aldığı startla başladı.

Yarıştan kareler

heyecan doruktaydı kıran kırana bir müsabaka oldu.

Oldukça güzel bir organizasyondu, emeği geçen herkese teşekkür ederim.

not: Yumruk şovunda oleey sesim geldi mi Sinan Bey ;)

ben ilk defa bu tür bir organizasyon izleme fırsatı buldum.çamurun daha fazla olmasını belkiyordum.kuru zeminleri bolca sulansa iyi olurdu araçlar baya bi toz kaldırıyordu.epey bi zorlu gözüktü parkur bana .hava yastığı açılan , tampon bırakan aks kesen TEKERI KIRILANepey araç oldu.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,622
Kayıtlı Üye Sayımız
172,267
Kaydolan Son Üyemiz
Aylin aksoy

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR