İzolasyon Çalışması (before & After)

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan Voyagers Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 71
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 50,566
Ynt: İzolasyon Çalışması (before & After)

Kardeşim boyadan önce bi ara görüşelim o zaman Derya'yıda alırız biz çok sabırlıyız yeter ki iş ve muhabbet olsun

Etiketler

tafa4196' Alıntı:
Kardeşim boyadan önce bi ara görüşelim o zaman Derya'yıda alırız biz çok sabırlıyız yeter ki iş ve muhabbet olsun

Gerçekten süper olur Yaz da geliyor havalar da güzel.

Söker, takar dururuz artık, benim daha önceleri pistole tutmuşluğum macun vs. yapmışlığım var her türlü yaparız ağlar )) Yeter ki siz mekandan haber edin.

Benim en büyük derdim şu aralar boya ve motor arkası izolasyonu. Bir şöyle sağ sağlim motoru söküp monte edebilirsem şahane olacak inşallah. Hemen arkasını izolasyon yaparım hemde boyarım. Mekan lazım bize mekan !!!

Kapalı bir garajda olur; elektirk, su, WC olsun yeter. Boyalar bozulacak ondan korkuyorum.

Tafa sen benden önce davranırsan boya işine, elimde G4'ün boyası ve sertleştiricisi, macunu, filtresi, astarı ve sertleştiricis vs hepsi var istersen verebilirim.

Eşimin anne babası uzun bir aradan sonra bizimkiler ile bir araya gelebildik. Iki defa senin oradan geçtim ilkinde yiyenin ile konuştuk ikincide kimseler yoktu. Kusura bakma valla çok istedim beraber birseyler yapmayı ama gerçekten fırsatım olmadı

Bugün Vinci söktüm komple bakıma aldım çelik halat büklüm büklüm olmuş onu değiştirecegim. Hava Filtresi kovaninin klipsleri kopmustu onları söktüm yenilerini takılan birde spotların roleleri pas yapmış onları söktüm temizlicem ay sonuna yetişir inşallah )

ne olacak yahu, bende üç çeyreği kalır ,

Şaka bir yana, ayıp etin hepsi senin olsun )))

Yeter ki sen iste, varsa yapılacak işler yardım ederiz.

Selamlar

bu güne kadar bende bu konuyu kaçırmışım vinç bakımını faceden takip edebildim ama egzoza amyant sarma fikri süper pannetti konusunda ise bundan 8-9 yıl önce onun üreticisi ile tanışmıştım laminant altları için malzeme üretiyorlardı o günden beri hep aklımdaydı bundan araçlar içinde izalasyon malzemesi olur diye ilk uygulayan sen oldun sanırım defender camiasında

elektrik işi aslında defenderlerde çok zor değil motor grubu şase grubu ve gösterge grubu olarak 3 bölümde yapılırsa çok kolay oluyor....

TEBRİKLER

Teşekkürler, Panetti' den çok memnunuz, sadece ses konusunda öndeki havalandırmaları açında biraz içeride patırtı oluyor, yoksa gayet memnunuz.

Elektrik kısımlarını halletik, tek sıkıntımız olan göstergeler çok şükür düzeldi.

Egzos amyant olayı patladı, olmadı yani. Isı kesildi ama çok fazla amyant bez kokusu oldu.O yüzen vazgeçtik. Ama iyi ki o olaya girişmişiz, egzosdaki tüm kaçaklarını fark ettik ve onları tamir ettik. Ayrıca, egzoz manifoltundaki ağız eğriliğini düzelttik.

He bir de bu hafta sonu Kocayayla' da kampa gittik, bir ara kaybolduk, sonra bir off-road aracı ile karşılaştık. Peki içinde kim vardı ? Şöyle tarif edeyim; hayatımızda kimsenin bize o muhteşem off-road deneyimini veremeyecek birisiydi. Tel kelime ile Muhteşemdi....

Selamlar ve sevgiler. ))

Sansa bak dağda kaybol yol ararken serdar karsina ciksin sana karada ölüm yok hahahahah
Dagda kaybolup hayatta kalma uzmanini bulmak yılbaşında ust uste 4 ceyrek biletine buyuk ikramiye vurmasi gibi bisey olsa gerek hahahahahaha

Son bisey soracagim o agac piknik masasinida seyyar yaptim aracta tasiyorum demiyeceksin degilmi....

Merhaba,

Bu haftasonu biz de Kocayayla'da kamp yapacaktık. Ama orman işletmesi yolun kar sebebi ile kapalı olduğunu söyleyince Samandere'de kamp yaptık.

Siz rahat çıkabildiniz mi?

Not: Bu arada hemen belirteyim, bizim ekipteki araçların ağırlığı genelde binek tarzda.