İzmir Yamanlar Dağı Karagöl Kampımızın Ardından (26 - 31 Ekim 2010)

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan wolkhan Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 134
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 24,081
Ynt: İzmir Yamanlar Dağı Karagöl Kampımızın Ardından (26 - 31 Ekim 2010)

Aynen katılıyorum size.
Giriş ücreti ödüyoruz diyerek kirletmeyi çöp atmayı vs vs hak sayıyor bizim milletimiz.

Etiketler

elinize, emeğinize sağlık.....yıllar var ki Karagöl'ü görmedim...özlemişim...Seneye yine buralarda olurmuyuz bilmem ama eski bir Karşıyakalı olarak İstanbul'dan en az 5-6 araçlık konvoyla misafirliğe geliriz...tabi davet ederseniz.... ;D ;D

olcaytogezer' Alıntı:
elinize, emeğinize sağlık.....yıllar var ki Karagöl'ü görmedim...özlemişim...Seneye yine buralarda olurmuyuz bilmem ama eski bir Karşıyakalı olarak İstanbul'dan en az 5-6 araçlık konvoyla misafirliğe geliriz...tabi davet ederseniz.... ;D ;D

ne demek üstad...karagöl sadece benim değilki hepimizin..hepimize yetecek kadar yer var...

öyle bir donanımlı gitmişsiniz ki oraya, bir ömür kalacak gibi teçhizatlı. gerçekten inanılmaz bir organizasyon olmuş gerçekten takdir ederim.

kanka fotolara baktım şimdi canım çekti yaw

ne zaman yapacaz şu ara öğünü

artık gidelim derim nisanda falan

sonbaharı bekleyemeyecem ben

reis35' Alıntı:
kanka fotolara baktım şimdi canım çekti yaw

ne zaman yapacaz şu ara öğünü

artık gidelim derim nisanda falan

sonbaharı bekleyemeyecem ben

dur bakalım şu biim azerbeycan daki dostumuz da gelsin..çaktırmadan bi gider geliriz günübirlik...burhaniye tayfası zaten ani müdahale mangası gibi beklio... ;D ;D

yakışır

beklemedeyim

ya doğru sölüyosun bende niyetlendim ama bu ofisteki pc biliyosun pek resim falan yok haftasonu yanına gelemde yapalım yakışıklı bi resim bana kankaaaaa

millet merak eder demi ? :smiley: :smiley:

reis35' Alıntı:
ya doğru sölüyosun bende niyetlendim ama bu ofisteki pc biliyosun pek resim falan yok haftasonu yanına gelemde yapalım yakışıklı bi resim bana kankaaaaa

millet merak eder demi ? :smiley: :smiley:

ya millet bu x i ortaokul liseden beri merak eder durur kanka...hatırlamazmısın hep sorarlardı x ne y ne diye...he he he ....

kankaa

şu asolo kafama takık durumda gidip alsak mı acep?

yoksa beklesem mi bilemedim

ne dersin

reis35' Alıntı:
kankaa

şu asolo kafama takık durumda gidip alsak mı acep?

yoksa beklesem mi bilemedim

ne dersin

alırız alırız..hafta sonu sana alalım ben bekliim... ;D

Merhaba,

Kamp olayına getirdiğiniz yeni boyut için sizleri tebrik ediyorum :smiley:

Kaçkarlar Cimil Yaylası'nda sigara böreği sarıp, Pokut'da yumurtalı ekmek kızarttığım ve Verçenik de mısır patlattığım için "abarttık" diyerek, hem yiyen hem de vicdan azabı çeken grup arkadaşlarıma yolluyorum hemen bu gezinizin linkini :smiley:

Keyfiniz daim olsun

Sim' Alıntı:
Merhaba,

Kamp olayına getirdiğiniz yeni boyut için sizleri tebrik ediyorum :smiley:

Kaçkarlar Cimil Yaylası'nda sigara böreği sarıp, Pokut'da yumurtalı ekmek kızarttığım ve Verçenik de mısır patlattığım için "abarttık" diyerek, hem yiyen hem de vicdan azabı çeken grup arkadaşlarıma yolluyorum hemen bu gezinizin linkini :smiley:

Keyfiniz daim olsun
teşekkürler.. :smiley:

sigara böreği ve mısır patlatmak ta iyifikirmiş bak..biz niye düşünemedik ki... ;D ;D..hemen plana dahil edeyim....

selamlar...

harbiden !
mısır patlatmak
kanka biz nası düşünemedik bunu ya
odun ateşinde mısır keyfi

iyi fikir

bak aklıma ne geldi volkan
dede dağına çıkarken taşıdıklarımız :smiley:

maşallah kampa bak valla krallar sofrası gibi inş böyle bir kampa bizde denk geliriz misafiriniz oluruz... :D :p

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,622
Kayıtlı Üye Sayımız
172,270
Kaydolan Son Üyemiz
Engin paslı

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR