İzmir - Moğolistan

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan impeesa Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 133
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 50,819

Etiketler
Ynt: İzmir - Moğolistan

Tayfa ile şimdi telefonla görüştüm;

Sağlık sıhhatleri yerinde, bir yaramazlıkları yok. Baküye 200 km mesafede çay molası vermişler. Baküye ulaşınca Hazar denizini geçmek için ne zaman geleceği belli olmayan (en fazla 3 gün sanırım) feribotu beklemeye koyulacaklar ve internete ulaştıkları vakit yeni fotoğraflar gönderecekler. Herkese selamları var.

‎00:13 itibariyle gelen mesaj :

"Bakü limandayız. Feribot bu sabah gelmiş. Burda fırtına var, 1- 2 güne kalkacak. Liman personeli ile dost, arkadaş, gardaş olduk çok selamları var "

impeesa' Alıntı:

Biz Nivalarımıza düzenli olarak bakıyoruz, böyle birşeyle karşılaşmıyoruz, her araba arazide arıza yapmaya meyillidir.
Nivalarla ilgili bu ön yargıyı bence unutalım.

Katılıyorum kötü araç yoktur bakımsız araç vardır..

vay be , tam hayalini kurduğum yolculuk kazasıs belasız gidip gelin yolunuz açık olsun...

darktreys' Alıntı:
vay be , tam hayalini kurduğum yolculuk kazasıs belasız gidip gelin yolunuz açık olsun...

Katılıyorum bir zamanlar bende ayaklanmıştım böyle bir faaliyet için ama sponsor sonradan tornistan yapınca ortada kaldım ...kutluyorum arkadaşlarımı

yolda durup yağ ve filtre değiştirmek gerekecek... mesafe bu kadar uzun olunca tabi...

yolunuz her daim açık olsun dostlar, heyecanla sizden gelecek haberleri bekliyoruz.

Tayfa halen Feribotta demirlemiş vaziyette beklemede, deniz çarşaf gibiymiş. Gökyüzü açık ve Aktau manzarası güzelmiş. Bu geceyi yine denizde geçirecekler, selamları var.