İzmir - Moğolistan

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan impeesa Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 133
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 50,847
Ynt: İzmir - Moğolistan

Rize / Pazar'daki moladan sonra Ülkeyi terk ederken Sarp Hududunda son röportajları yapıp uğurlayacağız. Döndükleri zaman ki belgesel için sabırsızlanmaya başlayabilirsiniz : )))

Etiketler

Verdiğiniz bilgiler için çok teşekkür ederiz. Yolları, talihleri hep açık olsun inşallah.

Yolunuz açık olsun..iyi haberlerinizi ve bol fotohraflı bir gezi olmasını dileriz..

Yolunuz açık olsun takipteyiz güzel haberler fotoğraflar beklemekteyiz.

yasarergun' Alıntı:
yolunuz açık olsun

nivanın sorun çıkartmaya meyyal yapısı

Biz Nivalarımıza düzenli olarak bakıyoruz, böyle birşeyle karşılaşmıyoruz, her araba arazide arıza yapmaya meyillidir.
Nivalarla ilgili bu ön yargıyı bence unutalım.

Tayfa şu dakika itibari ile Giresun'a giriyor, Trabzonda Banka işlerini halledip, Rize Pazar'da tüplerini sökecekler. Sonrada ver elini Batumi, ver elini Tiflis

Karadeniz Otoyolu' Alıntı:
Son dakika şu an Of'u geçmişler, eşim muhlamaya başladı.

Bak bunu hiç akıl edemedim, muhlama dedin aklım başıma geldi. Keşke oraya kadar takılsaydım bende, sizle dönerdim gelirken muhlama getir

Anaaaa benimde aklıma gelmedi be!

Keremle gelirdin. Saat 3'de Köylerarası turnuvada yarıfinal maçımızı seyrederdik. Muhlamayı yiyip akşama dönerdik.

tebrikler yolunuzdaa bahtınızda açık olsun resimleri en kısa sürede bekliyoruz....

Karadeniz Otoyolu' Alıntı:
Anaaaa benimde aklıma gelmedi be!

Keremle gelirdin. Saat 3'de Köylerarası turnuvada yarıfinal maçımızı seyrederdik. Muhlamayı yiyip akşama dönerdik.

Neyse artık başka bir seyahatte umarım daha düzgün bir program yaparız