İstanbul'da İlk Kar 23.01.2010 Kemerburgaz ve Civarları

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan tge Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 29
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 5,830

tge

Kamp II
Merhabalar,
Bugun Kemerburgaz ilkogretim okulunda sınav vardi hazir buralara gelmisken vede ilk karin yagmasi sebebiyle soyle bir dolanayim dedim .

saygilarimla
Tge[attachment=1][attachment=2][attachment=3][attachment=4][attachment=5]

ABCD0003

ABCD0003

ABCD0004

ABCD0009

ABCD0014

Etiketler

Ynt: İstanbul'da İlk Kar 23.01.2010 Kemerburgaz ve Civarları

Tekrar merhaba,
Usta bu resim yuklemenin daha basit yolu yokmu? mutlaka vardir da ben bir turlu yapamadim anlasilan::smiley:
neyse ilave etmeye calisayim.

Tge.

ABCD0012

ABCD0015

ABCD0016

ABCD0017

Feroza dimi bu arac :smiley: hey maşallah.. hayatımın arabası ....

evet Feroza , saol :D

bendede vardı yeni sattım :smiley: güzel araçtır kazasız belasız kullanın.. çok dik yerlerde biraz zayıf kalsada genede ideal bir arazi aracıdır kendileri :D

Haklisin ustadim, dik ve asiri egimli alanlarda biraz yurek hoplatiyor. gerci hafif offroad yapiyorum bos vakitlerimde .( gollere balik avi )
yada orman ici avlaklarda baya baya isimi goruyor. sehir icindede oldukca pratik ve basarili .[attachment=1]

ABCD0018

kesinlikle ben hep derim pekte anlamam bu işlerden ama kendi tecrübelerime istinaden.. standart bir araçta en iyi araç hem konforlu hem fiyatı uygun. güle güle bin.. beraberde balık avlarına gidebilirz bu arada :smiley:

insallah neden olmasin ,,, hele su havalar biraz iyiye gitsin . kesinlikle birlikte olmak isterim. ama fotodaki aracinda cok siki ..senin girip
daldigin yerlere ben acikcasi ferozayla pek cesaret edemem. ama 2 arac olucaksa endiseye gerek yok .oyle degilmi?

çok zorlamayız ferozayı :smiley: tadında bırakırız ;) buluruz bir çaresini .. ucunda olta balık olsun yeterki :D

selamlar olayın içinde balık varsa bende varım arkadaşlar ;D

elbette neden olmasin ::smiley: biraz offroad tabi bu arada binek araclarin giremeyecegi yerlerde illaki olta ile balik avciligi ;D

tge' Alıntı:
elbette neden olmasin ::smiley: biraz offroad tabi bu arada binek araclarin giremeyecegi yerlerde illaki olta ile balik avciligi ;D
bak bak balıkmı yanında aslan sütü varsa beni haberdar edin havalar ısındı artık . ;D :D ;)

Balık avlamayı (özellikle gölde ) seven arkadaşlar Büyükçekmece ve Terkoz gölünde iyi noktalar mevcut beraberde gidebiliriz adreste verebilirim ;)

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,624
Kayıtlı Üye Sayımız
172,270
Kaydolan Son Üyemiz
Engin paslı

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR