Istanbulda Cj Ustası Arıyorum ?

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan Aliiiefe Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 1
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 2,786

Aliiiefe

Yeni Üye
Merhabalar. Aranıza yeni katıldım, aracım 66 willys ve ilk arazi bile sayılmayacak denememde aracımı kuma sapladım. Kurtarmaya çalışırken çok uğraştım. 4*4 modu hiç bir işime yaramadı. Sağ arka tekerleğim kuma saplanmıştı ve tek güç aktarımı sağ tekerde gibi görülüyordu. Aracı kurtarmak için biraz zorladım ve zaten sonda olan baskı balatayı iyiden iyiye bitirdim. Şu an baskı balata siparişimi verdim parçalar yarına elimde olacak aracım da sanayidr şu anda. Ustan cj lerden pek anlamayan bir aile dostumuz. Bu araçtan anlayacak bir usta arıyorum istanbulda. Şöylede bir sorum olacak. 4*4 modunu satın alırken denemiştik hiç bir sorun görülmüyordu. Araç şaha kalkıyordu resmen ancak izmirden istanbul istanbuldan çanakkale bozca ada gibi bir uzun yoldan sonra çekiş resmen tek tekere emanet kaldı. Satın aldığım arkadaş benden daha bilgili olduğu için onu aradım ve bana jantların altında kampana tarafında ON & LOOK olarak bi bölüm olduğunu ve uzun yolun ardından bunun kapanmış olabileceğini ve bu yüzden o tekerlere güç gitmeyebileceğini söyledi. Bu durum ne kadar doğru olabilir ? Kara cahilliğimi bağışlayın. Doğru yönlendirmede bulunabilirseniz çok müteşekkir kalırım

Etiketler
yardım
İstanbulda maslak otosanayide dayı jeep var aracınızı gozu kapaşı verebilirsiniz ona hiç bir sıkıntı olmadan yapar