İstanbul Avrupa Yakası Hafif Off-Road Tanışma Ve Buluşma Gezisi (25 Nisan 2010)

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan rkayaci Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 61
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 14,346
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ynt: İstanbul Avrupa Yakası Hafif Off-Road Tanışma Ve Buluşma Gezisi (25 Nisan 2010)

Can PEKPAK' Alıntı:
monte edeceğiniz araba sağlam olsunda sorun yaşamayyayım çekerken alışkınım ben jip çekmeye...
Bütün imkanları seferber ederiz sizin için.....

Etiketler
Ynt: İstanbul Avrupa Yakası Hafif Off-Road Tanışma Ve Buluşma Gezisi (25 Nisan 2010)

mangal vs getırelım dımı bırde alışveriş i kemerburgazdan mı yaparız kahvaltıyı nasıl yapcaz herkes kahvaltı yapıp mı gelsın

« Yanıtla #23 : 21 Nisan 2010, 23:12:35 » Alıntı

--------------------------------------------------------------------------------
1-Rıdvan kayacı (rkayaci) Freelander
2-Murat (damast) Frontera
3-mert birincioglu (mertbirincioglu) Frontera
4-Levent (
5.paşalı.................bekır başyurt kısa vıtara kocaman mangal

1-Rıdvan kayacı (rkayaci) Freelander
2-Murat (damast) Frontera
3-mert birincioglu (mertbirincioglu) Frontera
4-Levent (Vecihi) Suzuki G.Vitara
5-Bekir Başyurt (paşalı) kısa vıtara kocaman mangal

arkadaşlar ben daha nete gıremem sabah saat 9 da kemerdeyım bı problem olursa bılgılendırırsenız sevınırım 0532 346 78 82 saygılar

Arkadaşlar el telsizi olan arkadaşların telsizlerini getirmeleri unutmamalarını rica edicem. Birden fazla olanları da yanlarına alabilirler olmayan arkadaşlara da verebiliriz.

arkadaşlar merhaba ben pek takip edemedim ama
gidilicek yer genel olarak nasıl camurmu toprakmı çimenmi kummu
yani piknikmi off roadmı

valla vaktin varsa ben çıkıyorum on beş dakikaya
kemere gidiyoruz lind ve vitara bu gece biaz takılıcız
istersen gel 0535 608 51 52 den bana ulaşabilirsin by

Arkadaşlar, yerin son durumunu telefonla öğrendiğim kadarıyla kıvamında çamurlu. Toplam parkur, kum, çimen, toprak ve birkaç dere mevcut. Sabah sahilde kahvaltı yapıp, ardından keşif gezimize başlayacağız. Ağaçlı-Durusu gölü mevkii arasında gezimiz gerçekleşecek. Durusu gölü civarında mangallı piknik yapacağız. Sonra asfalt yol üzerinden dönüşümüzü gerçekleştireceğiz kısmet olursa.

Gezimize ailenizi getirebilirsiniz. Aileye açıktır.

Sabah 9 da ayazağa kemer yolu üzerinde hamidiye suyu tesislerinin karşısında ki toprak alanda buluşacağız. 10 da hareketimiz olacak ağaçlıya doğru.

Netleşen gezi planımız budur. Hava yarın çoğunlukla güneşli az bulutlu hava sıcaklığı ortalama 26 derece civarında olacaktır.

Sabah gelecek olupta yeri bulamayan arkadaşlarımız beni telefonla arayabilirler. İrt tel : 544 773 29 09 dur.

Eğelenceli bir gezi olması ümidiyle,

Rıdvan KAYACI

dogan oto,arwin,m şenol,ümit,4 araç şu an kemerde orman etaplarını geziyorlar .yolların durumunu ,geçilebilirligini test ediyorlar telefon açıp bu bilgiyi bana ulaştırdılar

pancarmotorcu' Alıntı:
dogan oto,arwin,m şenol,ümit,4 araç şu an kemerde orman etaplarını geziyorlar .yolların durumunu ,geçilebilirligini test ediyorlar telefon açıp bu bilgiyi bana ulaştırdılar
Yeni eve ulaşabildik, geziye katılacak arkadaşlara iyi eğlenceler.... :smiley:

Selamlar,

Böyle organizasyonları hep son dakika görüyorum. :( Şimdi bu saatten sonra nasıl geleyim ben sizinle... Gerçekten gelmeyi çok isterdim ama inşallah bir dahaki sefere :smiley:

Gezinin detay ve fotoğraflarını bu başlıkta paylaşalım...

http://www.gezenbilir.com/index.php?topic=55137.0

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,624
Kayıtlı Üye Sayımız
172,270
Kaydolan Son Üyemiz
Engin paslı

Çevrimiçi üyeler

SON MESAJLAR

SON KONULAR