İstanbul Avrupa Yakası Hafif Off-Road Tanışma Ve Buluşma Gezisi (25 Nisan 2010)

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan rkayaci Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 61
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 14,346
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ynt: İstanbul Avrupa Yakası Hafif Off-Road Tanışma Ve Buluşma Gezisi (25 Nisan 2010)

benim henüz kesin değil ama kesinleştikten sonra listeye yazdıracağım adımı zira bu gezi kaçmaz ;D

Etiketler
Ynt: İstanbul Avrupa Yakası Hafif Off-Road Tanışma Ve Buluşma Gezisi (25 Nisan 2010)

rkayaci' Alıntı:
Arkadaşlar gezimiz aileye uygun bir ortamda olacaktır.

Piknik ve mangal molalı ve bol doğa manzaralı olarak geçecektir.

Parkurumuz büyük ihtimalle o günkü hava tahminlerine göre hafif ıslak ( zira 2 gün öncesinde yağış var ) ama o gün güneşli bir gün olacak.

Buluşma yerimiz Ağaçlı köyü sahili deniz kıyısında saat 09:00 da olacaktır. Ulaşım da güçlük çeken arakdaşlar bana 0 544 773 29 09 dan ulaşabilirler.

Saatin pazar günü erken olması sebebiyle termosa çay veya meyve suyu ile sahilde kahvaltı yapıldıktan sonra tanışma olacak, sonrasında gezi parkurumuza başlayacağız.

Durusu gölü çevresinde uygun olan bir yerde mangal ve piknik yapılacaktır.

Bu bölgeyi iyi bilen arkadaşarımız da gezimize katılıp şurası daha iyi derlerse piknik yerimizi değiştirebiliriz.

Saygılarımla

Rıdvan KAYACI

parkur kaç km olacak yaklaşık?

Şimdiden iyi eğlenceler diliyorum arkadaşlar.

İzmir'den Selam ve Sevgilerle,

Murat ÖZ,

Eğlenceli olacağı kesin. Umarım bir dahaki sefere katılabilirim. Eğlenceli gün geçirmeniz dileği ile

1-Rıdvan kayacı (rkayaci) freelander
2-Murat (damast) frontera
3-mert birincioglu (mertbirincioglu) ,,

1-Rıdvan kayacı (rkayaci) Freelander
2-Murat (damast) Frontera
3-mert birincioglu (mertbirincioglu) Frontera
4-Levent (Vecihi) Suzuki G.Vitara

Arkadaşlar bahane uyduruyormuş gibi olmasın gelmeyi çok istiyorum ama araçta keyfimi kaçıran bir durum var ve düzeltemiyorum. 10 gündür aynı problem devam ediyor. Şöyleki ilk başta 80 km civarında ve üstünde cherokeemden önden bir uğultu ve torpidoyu bile titreten bi uğultu geliyordu ...maslakta hemen hemen yeni tanıştığım bi ustaya götürdüm ön şafttan dedi eyvallah söktük bıraktık orda biakç gün sonra tamir ettim dedi parça değiştirmedik gittim montaja şaftım takıldı tekrar 4 çeker oldu aracım. ama daha tem yolunda çıkar çıkmaz gene aynı titreme ve uğultu oldu. hemen 2 gün sonra tekrar gittim ön şaftı gene söktük bikaç gün sonra gene gittim montaja bu sefer tamam dedik. montajı yaptık gene çıktım tem yoluna eve dönüyorum eynı uğultu ve titreme devam ediyor. Bunaldım sıkıldım ustaya da laf söylemek istemiyorum geçn hafta cumartesi gene gittim son olarak söktük ön şaftı gene dedi ki ustam ön şaftın içinde ıstavrozun orda ara bi parça var bundan yapıyor dedi eyvallah dedim yeni parça aldım yan sanayi 160 tl ye. parçayı bıraktım işlerim nedeniyle cumartesiden beri gidememiştim dün gene gittim montaja oh dedik ön şfat tamam derken taktık çıktık yola tam teme çıktım gene aynı uğultu başladı ağlamak istiyorum dedim aradım ustayı oda bunaldı. yarın gene götürcem ön şaftı sökecez bu sefer olur inşallah olursa gelebilirim olmazsa 2 çeker olarak gelmem imkansız olur.durumdan haberdar ederim sizi.

mertbirincioglu' Alıntı:
Arkadaşlar bahane uyduruyormuş gibi olmasın gelmeyi çok istiyorum ama araçta keyfimi kaçıran bir durum var ve düzeltemiyorum. 10 gündür aynı problem devam ediyor. Şöyleki ilk başta 80 km civarında ve üstünde cherokeemden önden bir uğultu ve torpidoyu bile titreten bi uğultu geliyordu ...maslakta hemen hemen yeni tanıştığım bi ustaya götürdüm ön şafttan dedi eyvallah söktük bıraktık orda biakç gün sonra tamir ettim dedi parça değiştirmedik gittim montaja şaftım takıldı tekrar 4 çeker oldu aracım. ama daha tem yolunda çıkar çıkmaz gene aynı titreme ve uğultu oldu. hemen 2 gün sonra tekrar gittim ön şaftı gene söktük bikaç gün sonra gene gittim montaja bu sefer tamam dedik. montajı yaptık gene çıktım tem yoluna eve dönüyorum eynı uğultu ve titreme devam ediyor. Bunaldım sıkıldım ustaya da laf söylemek istemiyorum geçn hafta cumartesi gene gittim son olarak söktük ön şaftı gene dedi ki ustam ön şaftın içinde ıstavrozun orda ara bi parça var bundan yapıyor dedi eyvallah dedim yeni parça aldım yan sanayi 160 tl ye. parçayı bıraktım işlerim nedeniyle cumartesiden beri gidememiştim dün gene gittim montaja oh dedik ön şfat tamam derken taktık çıktık yola tam teme çıktım gene aynı uğultu başladı ağlamak istiyorum dedim aradım ustayı oda bunaldı. yarın gene götürcem ön şaftı sökecez bu sefer olur inşallah olursa gelebilirim olmazsa 2 çeker olarak gelmem imkansız olur.durumdan haberdar ederim sizi.

Mert bey öncelikle aramızda olmanızı çok isteriz kısmet olursa belirtmek isterim. Bunun dışında bence sizin başka bir ustaya aracınızı göstermeniz gerekir diye düşünüyorum. Aynı usta 3 kez arızayı bulamadıysa işiniz biraz zora girecek. Şayet maslak oto sanayi ye gelebilrseniz ben aracınzın nesi var nesi yok net olarak söyleyecek ehil ustalarım var dostum arkadaşım olan. Yardımcı olmak isterim.

Saygılarımla

sim benımde gelme ihtimalim var ama c tesi belli olur net olarak kısa vıtara bende kocaman bır mangal da var

Piknik sonrası ayrılıp ağır takılmaya niyeti olanlar var mı?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,624
Kayıtlı Üye Sayımız
172,270
Kaydolan Son Üyemiz
Engin paslı

Çevrimiçi üyeler

SON MESAJLAR

SON KONULAR