İnegöl Boğazova Yaylası (23-24 Ocak2010)

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan adaeada Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 48
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 16,865
Ynt: İnegöl Boğazova Yaylası (23-24 Ocak2010)

Yahu orman işletme müdürlüğü size maaş bağlamalı açmışsınız yine orman yollarını,

Bu arada benim arabayıda yakalamışsın bir poz.

Etiketler

Arkadaşlar geziniz harika olmuş. 06 aralık Keles gezinizde ben de suzuki vitara ile sizi tesadüfen görüp peşinize takılmıştım. Teşekkürler

Abi yine coşmuşsunuz, elinize kolunuza ve de tekerleğinize sağlık. En kısa zamanda bizde oralara geleceğiz, öyledeğilmi ATİ79 saygılar. :smiley:

devam

IMG 0519

Çok güzel eğlenmişsiniz, kar ve kış görüntüleri çok güzel, teşekkürler..

ayko' Alıntı:
Abi yine coşmuşsunuz, elinize kolunuza ve de tekerleğinize sağlık. En kısa zamanda bizde oralara geleceğiz, öyledeğilmi ATİ79 saygılar. :smiley:

uğur dostum misafir ederlerse neden olmasın ;)

ATİ79' Alıntı:
uğur dostum misafir ederlerse neden olmasın ;)
ne demek sıkıntı yok herzaman bekleriz sizler yeterki şu gün geliyoruz deyin bize sayıda sıkıntı yok kaçç kişi olursanız buyrun cumartesiden yada cumadan bekliyoruzki araziye kara doyuralım sizleri selamlar saygılar ekrem aydın

Benide çağrın bir dahaki gidişinizde. Fotoğraf işini üstleneyim bende ;)

resimlere devam ekrem arkadaşımızı 5 kapı pajeroyla karda yakalamak ne mümkün nazar değmesin kardeşime

IMG 0499 800 x 600

IMG 0502 800 x 600

IMG 0504 800 x 600

IMG 0506 800 x 600

IMG 0507 1200 x 900

caneroz' Alıntı:
Benide çağrın bir dahaki gidişinizde. Fotoğraf işini üstleneyim bende ;)
tabi ne demek sizide bekleriz zaten arabamı kullanıcam fotomu çekicem videomu alıcam çok acayip efor sarfediyorum valla süper olur siz daha güzel fotolar çekersiniz

arkadaşlar harika kareler yakalamışsınız kartpostal gibi, karlar ne güzel görünüyodr, çamların üstünde, hiç basılmamış yerlerde gezmek keyifli olsa gerek, her karede orda olduğumu düşündüm, karların üzerinde gacur gucur ses çıkartan kar keyifli oluyor,İstanbul da yağn kar sahte kar gibi toz kar, kartopu bile olmuyor, kara doymuşsunuzdur, beyaz bir dünya sanki, bu dünyaya bizide götürdüğünüz için paylaştığınız için tekrar teşekkür ederim,

horse' Alıntı:
Arkadaşlar geziniz harika olmuş. 06 aralık Keles gezinizde ben de suzuki vitara ile sizi tesadüfen görüp peşinize takılmıştım. Teşekkürler
o gün çok kalabalıktıık farkına varmadım fakat okadar jipi görüpte altında da jip varsa takılmamak ayıp olurdu yani iyi yapmışsınız bizler inegöldeyiz nezaman isterseniz buyrun gelin keyifli geziler yaparız selamlar saygılar ekrem aydın

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,624
Kayıtlı Üye Sayımız
172,270
Kaydolan Son Üyemiz
Engin paslı

Çevrimiçi üyeler

SON MESAJLAR