İlk Kampımız ÇAMKORU

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan BGRDRC Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 33
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 9,178

BGRDRC

Kamp I
Yer
ANKARA
Herkese Selam;
Karavanı aldık alalı bir türlü bir yerlere gitmek nasip olmamıştı.Ankara Grubu'nun Abant Gezisini de kaçırmıştım.29 Ekim Cumartesini fırsat bilip soğuktu demedik ve Hikmet ve Rıfat abi ile birlikte soluğu Çamkoru'da aldık.Hikmet daha önce 2 kez gittiği için yer ve güzergah konusunda hiçbir problem yaşamadık.Araçlarımızı kamp alanının yan tarafında bulunan ve soğuk geceyi dışarıda sohbet ederek geçirmemize imkan veren sobalı fakirhanemize göre konumlandırarak kamp alanımızı oluşturduk.Bendeki resimler çok fazla değil ancak Hikmet'in ve Rıfat abinin katkılarıyla güzel bir foto albüm olacağını düşünüyorum.
Sevgili Kardeşim Hikmet'e,Çiçek ve Alper'e,Rıfat abim ve Saadet ablama ilk kampımızda yanımızda oldukları için,güzel sohbetleri,leziz yemekleri ve en önemlisi insan hayatında hiç telafisi olmayan tek şey olan zamanın,hayatlarının 27 saatini bizimle paylaştıkları için kendim,eşim ve oğlum adına teşekkürü bir borç bilirim.

Etiketler

Ynt: İlk Kampımız ÇAMKORU

neşeniz daim olsun, mutlu geziler temenni ederim, Ankara'ya selam

Issız adam.. ve hanımın deklanşöründen kareler...

Ve topumuz suya düşer...Ama Süper Hikmet imdadımıza yetişir...Benden bu kadar gerisi Hikmet ve Rıfat abimden gelsin...Sevgiyle kalın..

Hafta sonunu piknik tadında geçirmek üzere üç karavan ankara çıkışında buluştuk.

Kamp alanına park edince ilk iş olarak karavanıma marka basmak oldu.

Hemen ardından yerleşik düzene geçtik .

veee yiyenbilir konumuna hızla geçiş yaptık.

Yemek hazırlığı sürerken birkaç parça yakacak bulmak için etrafta araştırma yaptım.
İki parça çalı ararken maden buldum.(topladığımız tahtaların yarısını yakabildik)

Keyifli gezilerinizin devamını dilerim....

Yanılmıyorsam çekim yapan damdaki kemancı Hikmet usta, teyyaresi olmayınca, kendisi yükselti peşine girmiş...,

Hepinize ayrı ayrı sevgi ve selamlarımla kutlarım.

soğuk havada, dışarıda,soba ısısında güzel sohpetlere daldık.