İgo Primo Full Son Versiyon 3 Haritalı

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan utkubilal Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 189
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 139,562

cihaz size .exe dosyası lazım diye uyarı veriyormu? veriyorsa wince işletim sistemi dir.
o cihazın uygulaması ve klasörleri farklıdır.

Etiketler
Uyarı vermedi ama wince denedim çalıştı, teşekkür ederim.

Merhaba,

WinCe işletim sistemi için son sürüm igo primo yazılımı var mı acaba? Ekteki linkler çalışmıyor, yenileme imkanınız var mı?

Arkadaşlar iGo primoya şive kurunca uygulama açılmıyor simsiyah ekran geliyor bir süre sonra durdurusun mu diye soru soruyor. 2-3 gündür bunla uğraşıyorum tek istediğim giderken laz şivesi olması teşekkür ederim.

Senin derdin dertmidir benim derdim yanında.

General Mobile 4G cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Merhaba Utku bey. Huawei P10 kullanıyorum , ekran çözünürlüğü 1920 x 1080. Buna uygun IGO Primo linki verebilir misiniz ? Özellikle gezi monitörü kaydeden ve trafik bilgisi olan versiyon olursa çok sevinirim.

Bazı formlarda igo primo gps için 2018/ 2 harita güncellemesi görüyorum.
Telefonumda igo primo gps yüklü güncelleme için telefonuma hangi dosyaları kopyalamalıyım. Teşekkürler.

General Mobile 4G cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Merhaba Utku bey. Huawei P10 kullanıyorum , ekran çözünürlüğü 1920 x 1080. Buna uygun IGO Primo linki verebilir misiniz ? Özellikle gezi monitörü kaydeden ve trafik bilgisi olan versiyon olursa çok sevinirim.
Merhaba,
bende igo avic var, gezi monitör ve trafik bilgisi açık.
çözünürlükte problem olmuyor, deneyin problem çıkarsa yardımcı olmaya çalışırım.
iGO_Avic.rar

Utku bey merhaba
Igo Primo için Yeni Türkiye haritası mevcut mu? Bendeki 4-5 sene önceki harita

Buyrun;
TURKIYE.rar