Hyundai Country Karavan Yapımı

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan mehmetfatihozturk Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 515
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 96,078

Etiketler

merhaba, devam eden maceranızı tek tek okudum, devamını da takip edeceğim. sizin biraz titiz olmanız, aracın biraz işinin olması sizi fazladan yormuş. bunlar değerli tecrübeler oldu benim için. takipteyim. kolay gelsin.

Merhaba. Teşekkür ederim dilekleriniz için. Evet biraz titiz davranıyorum ve aracında beni yoracağını biliyordum. Çünkü piyasa da olmayan her araç zorluyor insanı. Misal fitilini bulmak bile iş oluyor… Ama olsun zevkli uğraşlar bunlar..

Önemli bir bilgi vereyim. Dekoratif bir kapak yapacaksanız kontra dan yapmayın kesinlikle. Mdf can dır. Kapakları mdf yapmadığım için çok pişman oldum ama böyle de uğraşa uğraşa yaptık birşeyler

Detaylar uğraştırıyor… Aracın arka köşelerinden inen kabloları kapatmak için su borusu aldım. Ortadan kestim. Plastik astar atıp akrilik boyayla araçta kullandığımız yeşil renge boyadım. Hem kablolar kapanacak. Hemde şık bir detay katmış olucaz bakalım

Aracın dış aydınlatması için 4 tane lamba taktım. Orta 2 tanesi bi anahtardan yanıyor. Önde ki ayrı arkadaki ayrı anahtardan yanıyor. Dış aydınlatma için 3 düğme taktık…