HONDA CRVNİN OTOMATİĞİ

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan hondacbr Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 5
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 6,044

hondacbr

Yeni Üye
arkadaşlar benim 1.8 otomatik passatım vardı.2 hafta önce 1998 crv aldm.geçen günlerde belki o yolu bilenler vardır çukuumbardan 100. yıla giden yolda en tepedeki yerdeki ışıklara yakalandım.ayağımı frenden çekince araba başladı geri geri gitmeye.bir anda panikler gibi oldum çünkü diğer arabada böyle birşey yaşamamıştım.acaba bu arabanın otomatiğindemi bir problem mi var.önereceğiniz bir şy varmı.birde dik yokuşlarda nasıl kalkmam gerekir.BİRDE ARABAYI 21500 TLYE ALDIM SZCE FİYATI NASIL

Etiketler
Ynt: HONDA CRVNİN OTOMATİĞİ

Honda crv lerde bu oluyor ama korkulacak birşey değil bunların şanzımanları korumalıymış oyüzden kayabiliyormuş cokta sorun yaratmıyor. Çok dik yokuşta otm vitesi 1 konumuna getirirseniz vada cok yokuş aşağı inerken iyi olur.iyi sürüşler dilerim.

Normal bir yokuşta geri kaçırmıyorsa problem yoktur. O yokuş biraz fazla dik.

Benden Servise sormuştum , Hondanın bu modelde kullandığı otomatik şanzımanda bu normal miş eskime ile alakalı değil

Bahsettiğiniz yokuşta geri kaçması normaldir.

D konumundayken hafif rampalarda kaçma yapmıyor fakat keskinse kayıyor, ama baktınız kötü rampa 1 veya 2 alırsanız kayma yapmaz, ben de de 99 cr v var d konumunda kaydığı yerlerde 1-2 alıp deniyorum kesinlikle kaymıyor.