Hatay - Reyhanlı; Enduro - Cross Yarış Etkinlikleri ve Off Road Oyunları (9 - 10 Nisan 2011)

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan küçük ağa Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 482
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 55,422
Ynt: Hatay - Reyhanlı; Enduro - Cross Yarış Etkinlikleri ve Off Road Oyunları (9 - 10 Nisan 2011)

kubkup' Alıntı:
evet herkesin bildiği gibi babamı herkes tanır :smiley:
kızım senin baban TOYOTADAN daha sağlam ADAM gibi ADAM diğer adanalı arkadaşlarımız gibi selamlar iyi akşamlar

Etiketler
Ynt: Hatay - Reyhanlı; Enduro - Cross Yarış Etkinlikleri ve Off Road Oyunları (9 - 10 Nisan 2011)

küçük ağa' Alıntı:
kızım senin baban TOYOTADAN daha sağlam ADAM gibi ADAM diğer adanalı arkadaşlarımız gibi selamlar iyi akşamlar
teşekkürler sedat hocam..... :smiley: aynen öyle :smiley:

_AYCA_' Alıntı:
Anlaşılan hareketli olduğu kadar hararetli bir organizasyon kaçırmışım..Böyle bir organizasyonda foto çekemediğim için üzüldüm açıkcası.
Fotolar için teşekkürler..Herkesin emeğine sağlık.. :smiley:
Bacım herşey güzeldi OFF ROAD GRUBU o bölgede yaşayanların çoğunun yakından görmediği onlara göre acayip arabalarla şehir turu yapınca iki tekerlik düşünen ADAM akşam benimle başladı tahriklere sabah biraz daha yüksek volümle devam etti off road araçları parkura çıkıncada zirve yaptı ben daha fazla dayanamadım yarış alanını terkedip uzak bir bir yere gitmek zorunda kaldım orda dursam tatsızlık çıkardı

Selam herkese,

adanoff grubu görsellerini paylaşıyorum. Katılan ve düzenleyen herkesin eline sağlık..

cumartesi Hamdi abi ile birlikte akşam 18.30 da yola çıktık

Belen

Belen1

biz parkura geceden girdik:smiley:

Parkurgece1

Parkurgece

Bu pazar günü adrenalımız 4x4 tü hakikaten off-road yarışları nefesleri kesti.
emeği geçenlere çok teşekkür ederim.
Özellikle Sedat Bey'e teşekkür ederim.
Bu güzellikle bizi tanıştırdığı için İskenderunlu olarak Bu organizasyonun yayılmasında ve bu aktivitenin İskenderunda yayılmasında çok büyük emeği var.
Şu anda HATOFF ismi telafuz ediliyorsa Sedat beyin çok büyük bir emeğinin olduğunu bilinmesini isterim.
Bu yüzden Bu etkinliklerde ve Hatoff'un diğer etkinliklerinde Sedat Beyi ayrı bir yere koyulmasını tavsiye ederim.
Bu etkinliğin ana malzemesi 4x4 ve zor yollardır.
4x4 olsa bile zor yollar olmadığı sürece adrenalin ve heyecan olmaz.
Unutulmamalı bir çok zor yollarla bizi Sedat Bey tanıştırdı. ve İskenderunda 4x4 heyecanını yine sedat Bey tanıştırdı.
Bunu sadece ben söylemiyorum. Sedat Beyin bu aktiviteyle tanıştırdığı diğer arkadaşlarda söylüyor.
Sedat Beyin protestosu dikkatle irdelenmelidir diye düşünüyorum.
Hatoffun geleceği açısından bu çok önemli
Sadece Kendi fikrim.

Hamdi abi en kritik noktaya attı sandalyeyi:smiley:

Adanoff2

ve adanoff

Adanoff

Adanoff1

en güzeli araç üstü seyirliklerdi

Adanoff3

Seyir1

Seyir

Genel1

Bu arada Erkin Müdürüm
Barış Müdürüme de hafta sonu 4x4 enjekte ettim.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,624
Kayıtlı Üye Sayımız
172,270
Kaydolan Son Üyemiz
Engin paslı

Çevrimiçi üyeler

SON MESAJLAR