Hatay - Reyhanlı; Enduro - Cross Yarış Etkinilkleri ve Off Road Oyunları (10 Nisan 2011)

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan yasarergun Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 192
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 40,478
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

yasarergun

Dünyayı değiştirebilirsin
Yer
Antakya-Hatay ama O bir Antep'li :)
Web
www.yiyenbilir.com
Hatay Motosiklet Klübü Öncülüğünde, Hatay Offroad Klübü desteği ile 10 Nisan 2011'de Hatay Reyhanlı'da düzenlenen parkurda Enduro-Cross yarışları ve Offroad etkinlikleri düzenlenecektir. Etkinlikle ilgili program duyurusunu HAMOK adına Hasan Bey yapacaktır. Tüm Türkiye'den motosiklet ve offroad tutkunu dostlarımızı aramızda görmek bizleri onurlandıracaktır. Ancak Adana, Mersin, Osmaniye, Kahramanmaraş ve Gaziantep'ten dostlarımızı aramızda göremezsek üzüleceğiz.

HAMOK sayfasında ilgili etkinlik duyurusunun bağlantısı için tıklayın

http://www.hamok.org/forum/viewtopic.php?f=12&t=1018

Etiketler
Ynt: Hatay - Reyhanlı; Enduro - Cross Yarış Etkinilkleri ve Off Road Oyunları (10 Nisan 2011)

yaşar hocam hayırlı geceler hamokta bizim görevimiz ne olacak ?bir görev tespit ettim hamok afişini çırağa taşıttım. bize düşen görev neyse ayrıntılı belirtilirse ona göre hazırlıklı gelirdik arkadaşlar bunu belirtirse iyi olur hocam

Ynt: Hatay - Reyhanlı; Enduro - Cross Yarış Etkinilkleri ve Off Road Oyunları (10 Nisan 2011)

Afişte burada

Afison

Reyhanlı etkinliği fotoğraf çekmek içinde harika bir fırsat Hamit bey. :smiley: Ben henüz yeni üye olduğum için mesajlarım ulaşmıyor sanıyorum size.Hafsad ilgili mesajı bir türlü gönderemedim. :mad: İş yerimden ararsanız size yardımcı olmak isterim.0326 2235050. Nilüfer.

nill' Alıntı:
Reyhanlı etkinliği fotoğraf çekmek içinde harika bir fırsat Hamit bey. :smiley: Ben henüz yeni üye olduğum için mesajlarım ulaşmıyor sanıyorum size.Hafsad ilgili mesajı bir türlü gönderemedim. :mad: İş yerimden ararsanız size yardımcı olmak isterim.
Nill hanım bu hafta arsuz madenli çamurda dans etkinlği var, eminim çok güzel manzaralar yakalayacağız. Reyhanlı etkinliğinide kaçırmak istemiyorum.
Bol manzaralı günler olsun :smiley:

küçük ağa' Alıntı:
yaşar hocam hayırlı geceler hamokta bizim görevimiz ne olacak ?bir görev tespit ettim hamok afişini çırağa taşıttım. bize düşen görev neyse ayrıntılı belirtilirse ona göre hazırlıklı gelirdik arkadaşlar bunu belirtirse iyi olur hocam

Sedat Hocam bu konuda Hasan Bey ayrıntılı bir görev dağılımı yapacaktır diye düşünüyorum.

Yaşar hocam çekirdek kadroyu reyhanlıda tolayıp bu konuyu etraflıca görüşelim hem yeriin geçiş güzergahlarını belirleyelim.ben Antalyada 5günlük tatildeyim pazara reyhanlıdayım hafta arası veya sonu reyhanlıda buluşalım bu davet Emniyet müdürümüzünde davetidir kasklar ve hediyeler geldi kalan eksiğimiz kupa ve plaketler onuda haftaya halledecem.

küçük ağa' Alıntı:
Sedat abi senin Jeepin su geçişini izinsiz afişe aldık inşallah dava açmazsın.Abi önümüzdeki hafta Reyhanlıda gösterinin mehalinde toplanıp konuşup inceleme yapalım.

hasancolakefe' Alıntı:
Sedat abi senin Jeepin su geçişini izinsiz afişe aldık inşallah dava açmazsın.Abi önümüzdeki hafta Reyhanlıda gösterinin mehalinde toplanıp konuşup inceleme yapalım.
resim neki kökünü alsan itirazım olmaz canın sağolsun yemeği nerde yiyeceğiz çayı nerde içeceğiz sen günü belirle geliriz

küçük ağa' Alıntı:
resim neki kökünü alsan itirazım olmaz canın sağolsun yemeği nerde yiyeceğiz çayı nerde içeceğiz sen günü belirle geliriz
Sedat abi eyvallah başımüstüne yemekte çayda hazır.hamok başkanımız sıtkı beyle istişare ettik cumaertesi veya pazar sizcede uygunmu yaşar,menderes hocalarım ne der erdinç neder bilmiyorum haber verirseniz günü belirleyelim.sonrada civar şehirlerden tanıdık arkadaş ve kulüpleri yarışmacı olarak isimlerini yazalım 500 kask geldi,nevigasyonlar,telsizler,çadır ve matlar geldi iş yeri belirlemeye ve duyuruya kaldı.selamlar

hasancolakefe' Alıntı:
Sedat abi eyvallah başımüstüne yemekte çayda hazır.hamok başkanımız sıtkı beyle istişare ettik cumaertesi veya pazar sizcede uygunmu yaşar,menderes hocalarım ne der erdinç neder bilmiyorum haber verirseniz günü belirleyelim.sonrada civar şehirlerden tanıdık arkadaş ve kulüpleri yarışmacı olarak isimlerini yazalım 500 kask geldi,nevigasyonlar,telsizler,çadır ve matlar geldi iş yeri belirlemeye ve duyuruya kaldı.selamlar

Hafta içi bir gün akşamüstü buluşsak hafta sonuna kalmadan
ne dersiniz ?

hocam benim için farketmez bir gün önceden belirtilsin sadece

yasarergun' Alıntı:
Hafta içi bir gün akşamüstü buluşsak hafta sonuna kalmadan
ne dersiniz ?
Yaşar hocam gece benim içinde musait ancak parkur çokgeniş araçların geçeceği güzergahı beraber tüm arkadaşlarla belirleyelim derim bunun içinde gündüz toplanmamız gerekir.belirleyeceğimiz parkur hertürlü aracın geçmesine müsait olması gerekir.

hasancolakefe' Alıntı:
Yaşar hocam gece benim içinde musait ancak parkur çokgeniş araçların geçeceği güzergahı beraber tüm arkadaşlarla belirleyelim derim bunun içinde gündüz toplanmamız gerekir.belirleyeceğimiz parkur hertürlü aracın geçmesine müsait olması gerekir.

Hocam siz programı yapın biz uyarız

Hasan bey sen zamanı netleştir şu gün şu saat diye ayarla gelelim gelemiyecek arkadaşlar mazeret bildirsinler bu önemli iş

yasarergun' Alıntı:
Hocam siz programı yapın biz uyarız
Eyvallah hocam sağolun.cumaertesi bence uygun öğle yemeğine beklerim. ;)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,624
Kayıtlı Üye Sayımız
172,270
Kaydolan Son Üyemiz
Engin paslı

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri