Gezenbilir'in CJ' leri

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan beatrix Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 1,110
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 200,606
Ynt: Gezenbilir'in CJ' leri

redlucifer' Alıntı:
Baran (sijey) ile bnm aracın bi kaç yeni fotusu..paylaşalım dedim

vay vayy Baran a çok selam söleyin belki Metehanıda tanırsınız onada selam söleyin fotolarda cj ler çok güzel çıkmış iyi günler

Etiketler

ya cjnin suspansıyonunu yaylıya cevirmek zormu arkdaşlar bi yardımcı olurmusunuz bana acaba

merhaba cj alamak istiyorumm ama dahacok sehir icinde kullanacahim hangi modelini tavsiye edersiniz bitane buldum fiyati 4500 tl ama trafikkten cekme belgeli almami onerirmisiniz arac calisir durumda durumuda fena degil ufak tefek masrafi var benimm endisem sanzuman ve motorda bir prblem olmasi varsa nekadara hallolur ve istanbulda iyi bir usta yada servis onerirmisiniz arac fotodaki aractir dusuncelerinizi bekliyom

[attachment=1][attachment=2]

bende yeniden aranızdayım Ozan arkadaşımın cj i artık yeni sahibinde ;D ;D ;D ;D

bu fotolar eski gezilerimizden henüz fotoğrafını çekemedim cj in

Buda benim CJ5,gerçi hala aklım arayıp bulamadığım bu görünüşte bir CJ7 de...

çok kalite duruyor laci cj tek kelimeyle muhteşem sanki bir ara bunu sahibinde görmüştüm yanılmıyorsam

Doğrudur,sahibiden.com aracılığı ile satın aldım,araç hakkındaki görüşler için tşk.ler..

Proje devam ediyor öğrendikçe gerekli ilaveleri yapıyorum sırada

1) 4 inç yükseltme kiti,yükseltme takozları iptal olacak,orjinal takozlar takılacak,yeni makaslar takılacak

2)Elektronik ateşleme yapılacak

3)35 lastiğe uyacağını düşündüğümüz 47/11 ayna mahruti oranlı ön arka wagoner defransiyel takılacak

4)devir saati takılacak

5)önler disk fren olacak kısmetse önümüzdeki günlerde...

benim cj lere cok buyuk bi ılgım var ve bılıyorum bu bir hastalık yakında ihale varsa veya ucuza alabılecegım bir cj varsa bana yardımcı olabılırmısınız kendım baştan nyaratmak ıstıyorum arabamı.....