Gezenbilir'den Cnr Boat Show Ve Kamp Karavan Fuarı 2020 Ücretsiz Davetiye

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan YOL Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 300
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 101,867

Hatalı promosyon kodu diyor hocam, yarın için gitmeyi düşünüyorum annem babamla çadır bakacağız. Ekolojik yaşama geçmek için tanus markanın çadırını beğendik, çadırda yaşayıp ekim dikim ile uğraşacağız. Aynı zamanda arsayı gezenler için konaklama yeri olarak düşündük.
Fuar bileti 100 liraymış 3 kişi çok zor olacak gitmek bu durumda. Acaba güncel davetiye var mı?

Bu gün öğleden sonra bütün ücretsiz davetiye linkleri hata verdi. Fuar başladığı için, yada fuara olan yoğun ilgiden dolayı ücretli davetiyeye yönlendirme olabilir.
Merhaba ,
Açılmış bir konu daha var . o konu içeriğinde boat show için farklı bir link paylaşılmış. Bugün o link üzerinden saat 14 de 2 bilet alımı yapıp gittik.

Merhaba ,
Açılmış bir konu daha var . o konu içeriğinde boat show için farklı bir link paylaşılmış. Bugün o link üzerinden saat 14 de 2 bilet alımı yapıp gittik.

Karavan fuarı davetiyelerinde yoğunluktan dolayı sorun olunca Boat Show linklerinin bazılarını bir kaç konuda ben paylaştım maalesef onlarda hata veriyor.

Merhaba, Karavan fuarına davetiye almaya çalışıyorum. Fakat herseferinde geçersiz uygulama kodu diyor.

Merhaba, sanırım davetiye sorunumuz hala düzelmedi ve düzelecek gibi de durmuyor. Yardımcı olabilecek arkadaşlar varsa çok memnun olurum.