Gezenbilir Tarsus Grubu; Çamlıyayla - Saybaşı Kar Gezisi Duyurusu (8 Kasım 2009)

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan ERLER Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 189
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 32,008
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ynt: Gezenbilir Tarsus Grubu; Çamlıyayla - Saybaşı Kar Gezisi Duyurusu (8 Kasım 2009)

Bölgeyi bilen arkadaşlar şu an online değiller zannederim yarın cevap verirler

Etiketler
Ynt: Gezenbilir Tarsus Grubu; Çamlıyayla - Saybaşı Kar Gezisi Duyurusu (8 Kasım 2009)

aslankurt72' Alıntı:
selam,Ali çok çeşitli vasıtalar katılacak bir fikrim olur diye düşünüyorum.

Evet çeşitli arçlar var rav4 te var Osmaniyeli arkdaşımızın o da altarnatiflerin arasındaydı galiba

evet 93 den beri toyota lara biniyorum o nedenle Rav 4 ü tercih edebilirim yarın gelecek cevaba göre karar verir aktiviteye katılmaya çalışırım

hakan meydan' Alıntı:
ali korkulacak bişe yok fatihin vinci var nede olsa. hep öyle diyor bizi balçığın içine atıyor ya.
hakan bey en son kaldiginizda fatihin vinci cekemedi sizi bence bu gezidede vinc var die fazla cosmayin bir vincli arac daha varsa onu bilemem.ayrica cjlere cok is düsüyor.resimlerdeki gibi kar kaldiysa isiniz zor cogu arac kalir.saybasinda kar daha da fazladir.bokluboyundu herhalde o resim.iyi eylenceler simdiden

acemi80' Alıntı:
Evet çeşitli arçlar var rav4 te var Osmaniyeli arkdaşımızın o da altarnatiflerin arasındaydı galiba
Osmaniye'den mi var Rav4 le katılacak?

amanos80' Alıntı:
Osmaniye'den mi var Rav4 le katılacak?

Alinin yeni aracı Rav4 değilmi ben öyle biliyorum

can tavsiyelerini dikkate alırım sağolasın ama cj yi verdim yerine xj aldım kardeş pazar deniceğiz bakalım tahminim 2 tane cj katılacak işimiz zor ama butür gezilerin güzelliğide batacağız kara saplanacağız yere yatacağız ki zevki çıksın sen nezaman yuvaya dönüyorsun kurban bayramınada bir gezi düzenliyeceğiz bekleriz.

aslankurt72' Alıntı:
Bölgeyi bilen biri güzergah üzerindeki dinlenme tesisi,kahve benzinllik gibi bilinen bir yeri ve muhtemel oraya geliş saatini verebilirseniz bende Ankaradan çıkış saatini ona göre ayarlayıp buluşabiliriz.
Bu cümleleri her nekadar mete ve ali ye yazdıysamda tanışmadığım organizatörler ve bölgeden katılan arkadaşlar yardımcı olabilirler.Bu vesileyle de tanışmış oluruz .Ben osmaniyeli olup Ankara da yaşamaktayım ve aranıza katılmak için ısınma turları yapıyorum.

Aslankurt77 öncekle aramıza hoşgeldiniz, soyisiminiz Aslankurt olduğuna göre Karayiğitli köyündensiniz, muhtemel olarak İmran Aslankurt'un yakınısınızdır oğlu İbrahim de benim arkadaşım, sanırım otobüsle geleceksiniz, 7,30 8,00 gibi yanlış bilmiyorsam ankaradan gelen otobüsler Tarsusta olur, siz otobüse binince varış saatinizi bildirin sizi otogardan alırız telefon numaram 0 533 285 36 63

Hocam günaydın geleceğinizi şimdi gördüm çok sevindim nasılsınız

alihay' Alıntı:
Hocam günaydın geleceğinizi şimdi gördüm çok sevindim nasılsınız

Saol Ali İyiyim Aslankurt Osmaniyeli Benimde akrabam Çocukluk arkadaşım bizim mahalleden bilirsin mescidin karşısında evleri var. Oda senin babanı tanır. Geldiğimizde iyice tanışırsınız. Emekli Subay

Osmaniyeden yokmu başka katılan hocam, Arazi aracı sayısı ilde her geçen gün artıyo ama çoğunun haberi yoktur

alihay' Alıntı:
Osmaniyeden yokmu başka katılan hocam, Arazi aracı sayısı ilde her geçen gün artıyo ama çoğunun haberi yoktur
Osmaniye henüz kendi arasında teşkilatlanmayı tamamlayamadı.
Burdakiler arazi aracını daha çok avcılık için alıyor :mad:

OSOFF' u kurun artık hocam adıda benden olsun :smiley:

alihay' Alıntı:
OSOFF' u kurun artık hocam adıda benden olsun :smiley:

Veya OOFF offfffff :D

Selamlar herkese bende geldimmmm ;D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,623
Kayıtlı Üye Sayımız
172,270
Kaydolan Son Üyemiz
Engin paslı

Çevrimiçi üyeler

SON MESAJLAR

SON KONULAR