Gezenbilir Tarsus Grubu; Çamlıyayla - Saybaşı Kar Gezisi Duyurusu (8 Kasım 2009)

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan ERLER Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 189
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 31,204
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ynt: Gezenbilir Tarsus Grubu; Çamlıyayla - Saybaşı Kar Gezisi Duyurusu (8 Kasım 2009)

dun aracımı bakımdan cıkarttım yenı bf lastıklerımıde taktım ben hazırım arkadaslar:smiley:

Etiketler
Ynt: Gezenbilir Tarsus Grubu; Çamlıyayla - Saybaşı Kar Gezisi Duyurusu (8 Kasım 2009)

Evet arkadaşlar bu gezimizde aile ortamlı bir gezi olacak ama bekar arkadaşlarda tabiki katılabilir.

hakan araç güzel görünüyo tekrar hayırlı olsun

sağol ali kardeşim çalışıyoruz işte biraz daha güzelleştireceğiz inşallah

hakan01' Alıntı:
arkadaşlar merhaba
aranıza yenı katıldım omer pekergın sayesınde ınsallah pazar gunu bu heyacanlı gezınıze katılmak ıstıyorum
hakan burç chevy captiva adana
arkadaşım aramıza ve adana gurubumuza hoş geldin.

evet hakan yeni canavar hayırlı olsun bol batmalı çıkmalı günler bu arada gelirken yeni aracın şerefine birde çebiç getirirsin artık biz cünet abiyle hallederiz onu zaten bir tepsi baklavada alacağımız var unuttum sanma.

Katılımcı Listesi Son Durum ;
----------------------------------------------------------------------------------------
1- Fatih ERDİNE Jeep XJ Tarsus
2- Hakan KARAGÖZLÜ Jeep XJ Tarsus
3- Ali BORAZAN Toyota 4runner Mersin
4- Bünyamin KUTLUER Lada Niva Adana
5- Nihat KÜRKLÜ Jeep sahara Tarsus
6- Ömer Pekergin LR Defender 110 Adana
7- Mehmetcan SARI Hyundai santafe Tarsus
8- Duran EKER Nissan Navara Adana
9- Hakan BURÇ Chevy Captiva Adana
10- Mehmet TEPRETMEZ Lada Niva Tarsus
11- Hamdi İZAL Suzuki Vitara Adana
12- Alparslan KARAYİĞİT Jeep CJ6 Osmaniye
13- Ahmet Sami Can Jeep XJ Tarsus
14- Turhan Ünlüdoğan Jeep CJ8 Tarsus

Fatih harita ekleyecektin unuttun ben ekleyeyim bari burasımı sizin çamlı yayla

Aml yayla

Haklısın Mete abi unuttuk eline sağlık iyi ettin eklemekle siz naptınız hadi ekleyin artık isimleri listeye

fatih maşallah sayı baya çoğalmış

ERLER' Alıntı:
Haklısın Mete abi unuttuk eline sağlık iyi ettin eklemekle siz naptınız hadi ekleyin artık isimleri listeye

Alinin iş durumu karışık işyerini kapatma durumu var Apo danda daha cevap alamadım birazdan gelecek bakalım neticeyi bildiririm.
Mesafe uzak geliyor çocuklar bir gün sonra okulda perişan ouyorlar. Bakalım konuşalım bir.

fatih haritayı güncelle eksiklik var

acemi80' Alıntı:
Alinin iş durumu karışık işyerini kapatma durumu var Apo danda daha cevap alamadım birazdan gelecek bakalım neticeyi bildiririm.
Mesafe uzak geliyor çocuklar bir gün sonra okulda perişan ouyorlar. Bakalım konuşalım bir.

Abi haklısın özellikle okul durumu için doğru söylüyosun ama yusuf zaten asker gezmeli şimdi mustafada bizi sever ;D eee artık sen gaza basıp direksiyon çevirmene kalıyor iş ;D

mete abi sensiz olmaz geziye ayrı bir renk katıyorsun

[attachment=1]

Yayla sayba mevkii

[attachment=1]

Yol

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,508
Kayıtlı Üye Sayımız
172,164
Kaydolan Son Üyemiz
erensipahi

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri