Gezenbilir Ömerli Kamplı Off-Road Gezisi (8-9 Aralık 2007)

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan Jeepcj7 Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 217
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 32,180
Gezenbilir Ömerli Kamplı Keşif Gezisi (8-9 Aralık 2007)

DSC01911

DSC01912

DSC01913

askerimizide bugün böbrek taşlarını dökerek eğitime hazırladık :smiley:

hayırlı teskereler diliyorum kardeşim

Etiketler

hakan ve neriman sizleri bekliyoruz bilgi alışverişini bırakın resimleri koyun artık :smiley:
DSC01914

DSC01915

DSC01916

evet arkadaşlar şimdide ladavalli :smiley:

DSC01926

DSC01927

DSC01928

mustafa arka tamponda fatih önde bi sevindiler bi sevindiler :smiley:

evet bendeki fotoğraflar bu kadar

katılan emeği geçen herkese teşekkür ederim

araçları hasar gören arkadaşlara geçmiş olsun dileklerimi sunuyorum

hele şükür lada istediğimiz kıvama geldi sayılır bugün canımızdan bezdirmedi bizi :smiley:

çok güzel ve sıkı bir offroad olmuş resimler harika emegi geçen ve katılan buresimleri çeken ve bu duyguları bizimde yaşamamızı saglayan herkeze teşekkürler

Çok güzel bir gezi olmuş. Aranızda olmayı çok isterdim fakat ufak bir haftasonu kaçamağı yapmak icap etti ;) Kendimi fazla kaptırınca yakıt deposunu da deldim ve dağın başında iki kadın ve iki çocukla kaldım. Neyse ki çocuk olan arabada işe yarayacak bir sürü şey de oluyor ;D Geçici bir çözümle halledebildik.

harika bir gezi olmuş....araçları kırılan arkadaşlara geçmiş olsun....emeği geçen arkadaşlara teşekkür ederiz... bizde bir kaçamak yaptık keşif gezisi fotolar için yeni bir başlık açacağım... uğur bey hep seninle uğraşmışlar hayırdır. :D :D :D

Kabakoz meydan savasindan sonra oldukçu keyifli ve güzel bir gündü. Geziye katılan, emeği gecen herkese cok tesekkürler...

Hepinize de iyi haftalar ve iyi calismalar diliyorum...

Selamlar,

hakikaten çok keyifli bi geziydi, bana yanında yer veren faruk abiye cok tskrler.. Geziye katılan herkesin emeğine yüregine sağlık bi kere insan olarak çok guzel kisilerle tanıstım.. insallah bundan sonra daha sık böyle gezilerde yer alıcam..... Allah baskı balatanızdan fren hidroliginize kapı kolundan çeki demirinize kadar zeval vermesin..

hepinize iyi çalışmalar iyi haftalar...

Geziye katılan emeği geçen ve yardımlaşma ile dayanışmanın bir bütün olduğunu gösteren tüm ekip arkadaşlarıma ve katılamayıp iyi dileklerini sunan tüm aile bireylerine teşekkür ediyorum..

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,624
Kayıtlı Üye Sayımız
172,270
Kaydolan Son Üyemiz
Engin paslı

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR