Gezenbilir İzmir; Manisa Salihli'den Bozdağ Eteklerine Off Road Turunda (5 Haziran 2011)

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan TezMertek Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 214
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 28,992
Ynt: Gezenbilir İzmir; Manisa Salihli'den Bozdağ Eteklerine Off Road Turunda (5 Haziran 2011)

O yorumlar bana ayit:smiley: serkana kalmasin ihale simdi:smiley:

Evren UYANIK' Alıntı:
Videoları izledim, süper!

Videolardan birinin sonunda Serkan'ın seyircilerle ilgili yorumlarına da koptum ;D

Videoları kendimce biraz kısaltıp Youtube'daki hesabıma atıyorum şimdi. Sonra da buraya embed edeceğim, indirmeden izlemek mümkün olabilecek.

Etiketler
Ynt: Gezenbilir İzmir; Manisa Salihli'den Bozdağ Eteklerine Off Road Turunda (5 Haziran 2011)

evet kazim ben de senin sesine benzetmistim :D sezarin hakki sezara degil mi kardesim...

Ya ha kazım ha ben nolcaki ses değilmi ya altı üstü polemik yapmayalım şimdi zaten finaller da bitti bugün:D:D çok güzel bi geziydi valla yemesizyle içmesiyle mangal yaptığımız şahsa özel(!) locasıyla:smiley: , türbanlı amcalarla her şeyiyle 10numara geziydi herkese çok teşekkür ederim.. Mustafa abiyle bi düz duvara tırmanmadık zaten onu da sonraki zamanlarda yapacağımıza inanıyorum yakın zamanda... Levent abi sana da o harika sucukların için ayrıyetten teşekkür ederim çocukluğuma döndüm valla sayende. Murat abiyle de dönerken nazarlık yaptık biraz köpek fırladı önümüze evren abi plakayı derede düşürüyo ben de düz yolda işte aramızdaki fark bu:D herkese tekrar teşekkür ederim iyiakşamlar..

pandipieri' Alıntı:
valla gezi de paylasimlar da muhtesem oldu. en kisa zamanda yeni bir rota yeni bir gezi yeni paylasimlar yapalim... :D :D :D kanim kaynamaya basladi bile...

hocam valla ben de aynı durumdayım, hele kazımın yüklediği videolardan sonra keşke bütün gün böyle geçseydi bile dedim :D

En kısa zamanda yeni bir maceraya atılalım bence de :smiley:

Serkancim sevgili adasim oncelikle hosgeldin ve gecmis olsun, serkan eve donerken arabayla bir kopege carpmis muratla birlikte ucuz atlatmislar... artik sen de gezenbilirdesin birlikte yeni yeni geziler yapmak dilegi ile...

emrecan en kisa zamanda takimi tekrar topluyoruz :D :D

valla hocam bundan sonra zaten gezilerde beraber gidicez :smiley: bu arada geçmiş olsun serkan kardeşim.

pandipieri' Alıntı:
bu arada serkan ve kazim iyi bir ikili oldunuz ne dersiniz...?

Kazımla anlaştık tabiki ya anlaşmaz mıyız... hoşbulduk bu arada hocam arabayı hallettim zaten bi sıkıntı kalmadı pasta atıcam sadece tşk kazım tabiki beraberiz gezilerde.. Güzel bi günün ardından nazarlık diyelim olsun bitsin:D

nserkandikici' Alıntı:
Kazımla anlaştık tabiki ya anlaşmaz mıyız... hoşbulduk bu arada hocam arabayı hallettim zaten bi sıkıntı kalmadı pasta atıcam sadece tşk kazım tabiki beraberiz gezilerde.. Güzel bi günün ardından nazarlık diyelim olsun bitsin:D

Serkan geçmiş olsun, yardımcı olabileceğimiz birşey olursa elimizden geleni yaparız ulaşman yeterli ;)

Geçmiş olsun Serkan. Gezi öncesinde zaten birkaç araba arıza yapıp gelemeyince ben de gidiyoruz böyle ama başıma kesin bir şey gelecek diyordum ufak tefek bişeyler oldu işte. Sen de dönerken nasibini almışsın. Levent Abi'nin Frontera da gezide ufak bir arıza çıkarmıştı.

Neyse iyi tarafından bakalım, en büyük sorunumuz böyle olsun, çıkabilecek bütün nazarlar çıkmıştır artık, bi dahaki gezide full kadro maximum macera bizi bekliyor ;D

Herkese çok teşekkür ederim önemli hiç bişi yok ya bundan sonraki gezi için ön nazarlıklar olsun hepsi. levent abi bu arada sana da çok geçmiş olsun elektronik aksam tamamen kuruyunca inş. bi sorun kalmaz araçta.

arkadaşlar cem yılmazdan bir alıntı. "arabanın hakkını ver hakkını" bizde vermeye çalıştık. benim açaca gelince eh 14 yaşında oldu artık. parçaların hepsi orjinal daha. işte arada bir arıza çıkartıyor. allahtan yanımızda ağır mekanik hariç malzeme var. hemen offroat da tamirci atölyesi açıp tamirata geçiyoruz. bugün sigorta panoları, kapı pencere beyin kısmını söküp temizledim içleri oksidlenmiş. ama zemin döşemesi bir türlü kurumak bilmiyor. en kötüsü her sabah arabayı 10dk havalandırmak gerekiyor. yoksa kokudan oturulmuyor. yarın iç döşemeyi koltuklarla beraber söküp zemin döşemesini yıkatıcam. hiç olmazsa aracımın sınırlarını öğrenmeye başladım. benim için süperdi. ayrıca bu araçlar bu iş için. kullamayacaksam neden kapının önünde duruyor. kullanıncada ceremesine katlanıcam. ama gezi süper oldu.

leventcim haklisin, off-road' a gidiyorsak olacak boyle seyler... onemli olan cok agir hasarlar yapacak hareketlerden kacinmak, bunlar kucuk ve olagan seyler, her gezi sonrasi bir toparlama yapmak gerek, bunlar araclari guclendirir gelecege hazirlar :D :D :D

gezi superdi :D en kisa zamanda yeni birseyler yapalim...

gec kalmis olmakla birlikte ben de bir kac foto koyayim :D :D :D zaten o kadar cekebilmisim aktivite yapmaktan firsat kalmamis :D

bu arada goruldugu gibi HILUX anahtar olmadan da gidebilme ozelligine sagip :D :D :D

P1010582

P1010585

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,624
Kayıtlı Üye Sayımız
172,270
Kaydolan Son Üyemiz
Engin paslı

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR