Gezenbilir İzmir; Manisa Salihli'den Bozdağ Eteklerine Off Road Turunda (5 Haziran 2011)

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan TezMertek Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 214
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 28,992
Ynt: Gezenbilir İzmir; Manisa Salihli'den Bozdağ Eteklerine Off Road Turunda (5 Haziran 2011)

ve son fotograflarda bunlar, 2-3 adet video da var elimde ama onları buraya yukleyemiyoruz. En yakın gezide tekrar gçrüşmek üzere:smiley:

DSC04736

DSC04738

DSC04739

DSC04740

Etiketler
Ynt: Gezenbilir İzmir; Manisa Salihli'den Bozdağ Eteklerine Off Road Turunda (5 Haziran 2011)

Kazım fotoğraflar için teşekkürler, son seriden en çok ben nasiplendim :smiley:

Videoları hotfile.com veya **.com gibi sitelere ücretsiz olarak yükleyebilirsin aslında. Abone olmadan da yüklenebiliyor, site bir link veriyor, o linki burada paylaşmanla herkes videoyu indirebiliyor. Veya özelden sana mail adresimi gönderebilirim, bana mail atarsan ben kendi siteme yükleyip oradan da link koyabilirim siteye.

pandipieri' Alıntı:
gezi duyurulari ege altinda fotolar herkes gorsun diye off-road gezileri altinda yer aliyor evrencim...:D :D :D

Ben o başlığın altında ayrı mesajlar olduğunu da yeni öğrenmiş oldum. Ana forum başlığından direk EGE'ye tıklıyordum daha önce. Off-Road Gezilerimiz'e tıklansa bile sayfa ilk yüklendiğinde sayfa üstünde hep bölge isimleri geldiği için, aşağıda ayrıca mesajlar olduğunu farketmemişim hiç :smiley:

pandipieri' Alıntı:
gezi duyurulari ege altinda fotolar herkes gorsun diye off-road gezileri altinda yer aliyor evrencim...:D :D :D

Serkan Hocam mesajında hata var.

Şimdi arkadaşlar Gezenbilir'de etkinlik işleyiş formatı hakkında kısaca bilgi vereyim.

Herhangi bir üyemiz yapacağı Doğa Sporları etkinliğinin duyurusunu Etkinlikler sayfasında ki ilgili bölümde (Doğa Sporları - Off Road - Fotoğrafçılık vs) yeni konu açarak duyuruyor.
Başlıklarda ki yazım hatalarını bizler düzeltiyoruz elimizden geldiğince. sonra takvime ekleyerek sabitliyoruz.

Bu konu etkinlik zamanına kadar sabit durumda kalıyor. Etkinlik tarihi sonrası etkinlikte çekilen fotoğrafların paylaşımı aynı konuya yerleştirilirse mesajlar konudan bölünerek ilgili başlıklara taşınıyor.
Taşınma işlemleri tamamlandıktan sonra taşınan bölümün adresi konu içine link olarak yazıldıktan sonra konu mesaj yazımına KİLİTLENİYOR.
İlerleyen günlerde tarihe dikkat etmeden etkinlik mi vardı diyenlere önlem. ;D

Dağcılık (Raporlar) - Doğa Yürüyüşü - Kampçılık - Off Road Gezilerimiz bölümlerine.
Bu bölümlere ana Sayfa diyorum ben. Bölümün ana sayfası yani.

Ege - Akdeniz - Marmara ve diğer bölgeler alt başlık oluyor ve arşivlendirme çalışmasına yarıyor.
Etkinlik foto ve anekdotları 1-2 ay ana sayfada durduktan sonra ilgli bölgelere tekrar taşınıyor.
Ana sayfada durmasının sebebi Serkan hocamın yazdığı gibi daha fazla kişi tarafından ziyaret edilmesi.

Açıklamalar için teşekkür ederim Murat, anladım şimdi. Hem off-road etkinlikler forumunu, hem off-road gezilerimiz forumunu, hem off-road ege forumunu haberdar edilmeye ekledim yeni konu açılırsa bilgi gelmesi için. Önceden sadece Ege forumuna girip ne var ne yok diye bakıyordum, bazı konuları kaçırıyormuşum demek ki.

serkan hocam bu resimlerden de anlaşılacağı üzere grubun lokomotifisin...

Vay yaw, çok kıskandım geziyi, orda suzuki eksiği var yalnız hocam olmamış ;D

Birşey değil:smiley: tavsiyene uydum ve hotfile a yukledim videoları .rar dosyası olarak, linkleride aşağıda:

http://hotfile.com/dl/120225553/92fc4ec/5haziranSalihliOff-roadGezenbilir.rar.html

http://hotfile.com/dl/120216410/9ce9625/5haziranOff-RoadGezenbilir.rar.html

Evren UYANIK' Alıntı:
Kazım fotoğraflar için teşekkürler, son seriden en çok ben nasiplendim :smiley:

Videoları hotfile.com veya **.com gibi sitelere ücretsiz olarak yükleyebilirsin aslında. Abone olmadan da yüklenebiliyor, site bir link veriyor, o linki burada paylaşmanla herkes videoyu indirebiliyor. Veya özelden sana mail adresimi gönderebilirim, bana mail atarsan ben kendi siteme yükleyip oradan da link koyabilirim siteye.

RAV4 Show yaptı tabii Deniz.

Daha etkinliğin ilk yarım saatinde her iki plakasını da araziye düşürdü.
;D

yok leventcim lokomotif falan :D hep birlikte bir gezi yaptik ve birlikte eglendik birlikte battik birlikte ciktik sizlerle olmak cok guzeldi, fotolari siteye yukleyen herkese cok tesekkur ederim...

Videoları izledim, süper!

Videolardan birinin sonunda Serkan'ın seyircilerle ilgili yorumlarına da koptum ;D

Videoları kendimce biraz kısaltıp Youtube'daki hesabıma atıyorum şimdi. Sonra da buraya embed edeceğim, indirmeden izlemek mümkün olabilecek.

http://www.youtube.com/watch?v=9k5Gij8TJWE

http://www.youtube.com/watch?v=PjwApVMlVp8

http://www.youtube.com/watch?v=lMZxjYOQTp8

http://www.youtube.com/watch?v=8Ey8_NiLSGE

arkadaşlar çok güzel bir etkinlik olmuş herkesin emeğine sağlık. fotolar mütiş.

Katılımcılar fotoğraf ve bilgisayar kurdu olunca böyle oluyor konu başlıkları.
;d

valla gezi de paylasimlar da muhtesem oldu. en kisa zamanda yeni bir rota yeni bir gezi yeni paylasimlar yapalim... :D :D :D kanim kaynamaya basladi bile...

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,624
Kayıtlı Üye Sayımız
172,270
Kaydolan Son Üyemiz
Engin paslı

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR