Gezenbilir İzmir Grubu; Balçova'da Kamp - Doğa Yürüyüşü - Mangal ( 20 - 21 Şubat 2010)

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan TezMertek Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 73
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 21,016

TezMertek

Zirve
Yer
İzmir
Etkinliğimize ait fotoğrafları bu başlık altında görebileceksiniz arkadaşlar.

Kamp Yerimiz ;
[attachment=1]

Kamp yerimizden görünen manzaramız.
[attachment=2]

Detaylı anlatım ve daha fazla sıralı foto ilerleyen saatlerde yerleştirilecektir.

20   21 ubat 10   Behzat Kamp 053

20   21 ubat 10   Behzat Kamp 060

Etiketler
Ynt: Gezenbilir İzmir Grubu; Balçova'da Kamp - Doğa Yürüyüşü - Mangal ( 20 - 21 Şubat 2010)

Bu etkinliğimiz kamp işleri ile haşır neşir olmaktan ve makinenin çıkış esnasında sırt çantamda olması nedeni ile fotoğraf sayım epey az.
Ömer ile Onkan epey çok fotoğraf çekmişti onlar ile idare edeceğiz bu hafta.

Kamp malzemelerini çantalara ve heybelere doldurdum. Ömer'in araç ile gelmesini beklerken.
[attachment=1]

Çantaları arabadan indirdik. Yüklenmeye hazırız.
[attachment=2]

Mehmet Bey ablam ve Ömer ile konuşmakta.
[attachment=3]

Sellerin götürdüğü orman koşu yolu.
[attachment=4]

Sami Bey - Sibel Hanım ve Hatice ablam.
[attachment=5]

20 21 ubat   10 Behzat  001

20 21 ubat   10 Behzat  002

20 21 ubat   10 Behzat  003

20 21 ubat   10 Behzat  004

20 21 ubat   10 Behzat  005

Ynt: Gezenbilir İzmir Grubu; Balçova'da Kamp - Doğa Yürüyüşü - Mangal ( 20 - 21 Şubat 2010)

Kamp yerimizden bir kare.
[attachment=1]

Ertesi gün günübirlik olarak gelen Onkan'da kampımıza katılmıştı.
[attachment=2]

Behzat Düzlüğü ve diğer doğa severler.
[attachment=3]

Kampta geç kahvaltı hazırlıklarımız ;
Sabah 09:00'da günü birlik gelenleri almak için Ömer ile aşağıya inmiş ve tekrar kampa çıkmıştık. O nedenle kahvaltı yapmaya vakit bulamamıştık.
[attachment=4]

Kampımızın arkasın da ki yoğun çalılıkların bulunduğu mevki de büyük bir çam ağacının yanına kurulan küçük kulübe ve sahipleri.
[attachment=5]

20 21 ubat   10 Behzat  006

20 21 ubat   10 Behzat  007

20 21 ubat   10 Behzat  008

20 21 ubat   10 Behzat  009

20 21 ubat   10 Behzat  010

Küçük Kulübenin ocağı.
[attachment=1]

Kulübeden görünen manzara.
[attachment=2]

Behzat Düzlüğünün çeşmesi
[attachment=3]

Behzat düzlüğünden bir kare
[attachment=4]

Manzara kayalıklarına çıkma öncesi Sibel Hanım ve Onkan.
[attachment=5]

20 21 ubat   10 Behzat  012

20 21 ubat   10 Behzat  014

20 21 ubat   10 Behzat  015

20 21 ubat   10 Behzat  016

20 21 ubat   10 Behzat  017

2. Behzat düzlüğü adını verdiğim bölge. Bu saha da su kaynağı olmadığı için kamp yapmak biraz meşakkatli olacaktır.;)
[attachment=1]

[attachment=2]

[attachment=3]

Grup üyeleri manzara kayalıklarında.
[attachment=4]

Balçova Baraj Göleti.
[attachment=5]

20 21 ubat   10 Behzat  018

20 21 ubat   10 Behzat  019

20 21 ubat   10 Behzat  020

20 21 ubat   10 Behzat  021

20 21 ubat   10 Behzat  022

[attachment=1]

[attachment=2]

Kamp yerimizde ki ateşimizin yanına yaptığım Izgara & Şişlik bölüm.
[attachment=3]

"Yaşamak için yemeli , yemek için yaşamalı." felsefesi sonrası ocağın durumu.
[attachment=4]

Ve kampımız toplanıyor.
[attachment=5]

Daha fazla fotoğrafları Ömer ile Onkan yükleyecektir mutlaka.

20 21 ubat   10 Behzat  023

20 21 ubat   10 Behzat  025

20 21 ubat   10 Behzat  026

20 21 ubat   10 Behzat  027

20 21 ubat   10 Behzat  028

çok çok güzel ama gece kamp görüntüleriniz nerde ?

ayrıca yol mahvolmuş, kim yaptı bunu hemen ayağa kalksın :mad: :D

İyi enerji depoladık :smiley:
Güzeldi huzurluyduk mutluyduk :smiley:
Benim fotolar akşama artık :smiley:

Merhaba ağabey ,

Cumartesi öğlen 15:30 da kamp ateşini yakmak için çadırdan çıkıp odun toplamaya ve kesmeye başladım.
16:30 da yaktığım ama sönen ateşin başına dönerken yağmur yağmaya başlamıştı.
Topladığımız odunlar ile ocaktaki odunları naylon ile koruma altına aldıktan sonra çadırlara çekilmiştik.
Akşam 17:30'da Ömer'in çadıra çay içmeye geçmiştik.
Yağmur aralıksız tüm gece yağdı herhalde.
Mışıl mışıl uyuyordumda. ;)
Bu nedenden ötürü kamp ateşi başında çekilmiş hiç fotoğrafımız yok Cumartesi gününden.

Bütün gece şiddetli yağmur yağdı.O yüzden gece fotoğraf çekemedim :smiley:

Orada olmayı cok ıstemıstım.
Ne guzel olmuş, gonlunuze sınsın.

matiate' Alıntı:
Bütün gece şiddetli yağmur yağdı.O yüzden gece fotoğraf çekemedim :smiley:

yav tembelliğimden mi, cesareti mi mi yitirdiğimden mi bilemiyorum

hep imrenerek mi bakacağım ben bu resim ve muhabbetlere : kızıyorum ama (kendime) :mad:

dün Emine Sırtçantam dergisini almaya kalktı yav hanım yaramı daha mı deşeceksin zaten dertliyim deyip engelledimdi :-\

Nejat Abi yürüyüşleri gözünde büyüttüğün kanısındayım doğrusu :smiley:
Ya bi çık gel dene en azından :smiley:

14 Martta bekleriz :smiley:

çatıyla uğraşmasak iyiymiş,pahalıya patladı bize,c.tesi fırtana ve yağmurda aklıma geldiniz çadırlar sağlam kalmıştır umarım,fotoğraflar güzel paylaşım için teşekkürler

Çadırlarımız o yağmura bana mısın demedi.?
Hem yağmur mu yağdı .?
;D

O çadırlar ne yağmur gördü.
Benim çadırının 4200 metre görmüşlüğü vardır ki ben çıkamadım daha o kadar yüksek irtifaya.
;)

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,624
Kayıtlı Üye Sayımız
172,270
Kaydolan Son Üyemiz
Engin paslı

Çevrimiçi üyeler

SON MESAJLAR