Gezenbilir İzmir; Gaziemir Meydan - Cihanbeğendi Kanyonu Doğa Yürüyüşü (01 Kasım 2009)

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan TezMertek Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 39
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 12,004

TezMertek

Zirve
Yer
İzmir
DOĞA YÜRÜYÜŞÜ ;

GEZENBİLİR İZMİR GRUBU

PARKUR;
Gaziemir Meydan - Cihanbeğendi Kanyonu - Görece Köy Doğa Yürüyüşüne ait fotoğraflara ve hikayeye bu başlık altından ulaşabileceksiniz.

Etiketler
Ynt: Gezenbilir İzmir; Gaziemir Meydan - Cihanbeğendi Kanyonu Doğa Yürüyüşü (01 Kasım 2009)

:D way bea..etkınlık olmadan konu acılmıs...buraya konulan resımler arasında olamıyacam ne yazıkkı...Grip :/ olmak kotu...

Ynt: Gezenbilir İzmir; Gaziemir Meydan - Cihanbeğendi Kanyonu Doğa Yürüyüşü (01 Kasım 2009)

Geçmiş olsun Mustafa :smiley:
Eve yeni geldim sayılır.Fotoğrafları yarın ancak yükleyebilirim artık.
Keyifli ve az ıslak bir yürüyüş oldu :smiley:

çok güzeldi :D :D :D
vakit nasıl geçti anlayamadım ki :p

:'( yaw hava soguk ve ben grip... gitsemmı gıtmesemmı..derken mısafır olayı da girdi işin içine...ve ben ewe hapsoldum :smiley: guzel bi yuruyus oldugu kesın:smiley: fotografları merakla beklıyorum...

etkinliği gerçekleştiren tüm arkadaşları tebrik ederim...
görüşmek dileğiyle...

Tebrikler Arkadaşlar.
Fotoğrafları bekliyoruz.

08 Kasım Yürüyüşümüzün bilgilerine ise ;

http://www.gezenbilir.com/index.php?topic=41847.0 adresinden ulaşabilirsiniz.
;D

:smiley: Hepinizi gördüm,tam otobüsten inerken dolmuşla yanınızdan geçtim. :smiley: Tebrikler. :smiley: Gelmeyi çok isterdim ama hem hastaydım hem de dersanem vardı . :/

Çorba nerede.?
Hasta biri varmış burada .
;)

Geçmiş olsun Şevval.

İyi akşamlar yada şimdiden günaydın :smiley:

Yürüyüşe başlıyoruz
[attachment=1]

Yorumsuz :smiley:
[attachment=2]

Murat böyle bir evin olsa yeterde artar dimi :p
[attachment=4]

PB012887

PB012895

PB012888

PB012893

PB012896

Manzara güzel dimi :smiley:
[attachment=1]

Hedefimiz uzakta görünen kayalık
[attachment=3]

Yürüyüşe eşlik eden arkadaşlar :smiley:
[attachment=2]

Yaklaştık
[attachment=4]

Tırmanmayı sevenlere önerilir,tabi deneyimli iseler :smiley:
[attachment=5]

PB012899

PB012900

PB012905

PB012909

PB012902

Uzakta görünen Tırazlı köyü
[attachment=1]

Çam ağaçları arasında yürüyüşe devam
[attachment=3]

[attachment=2]

Ne demeli
[attachment=4]

Kanyonda çok az su vardı
[attachment=5]

PB012910

PB012912

PB012913

PB012914

PB012921

Keyifliydik hepimiz

PB012928

PB012935

PB012939

PB012940

Kayalığın tepesine zahmet edip bayrak diken arkadaş yada arkadaşlara teşekkürler :smiley:
Güzel bir anı oldu ama rüzgardan zor durduk doğrusu :smiley:

PB012952

PB012942

PB012944

PB012945

PB012948

Bu fotoğraf Harun'un neler hissettiğini yansıtıyor sanırım :smiley:

PB012960

Manzaranın tadını çıkarın :smiley:

PB012961

PB012962

PB012963

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,516
Kayıtlı Üye Sayımız
172,175
Kaydolan Son Üyemiz
disciyolda

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR