Gezenbilir İzmir; Balçova Barajı - Beyoğlu Çeşme - Balçova Doğa Yürüyüşü (25 Ekim 2009)

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan Musty35 Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 103
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 23,361

Etiketler
Ynt: Gezenbilir İzmir; Balçova Barajı - Beyoğlu Çeşme - Balçova Doğa Yürüyüşü (25 Ekim 2009)

Asiye dalgayı bırak.
:smiley:

Sanırım Ömer ile karıştırdı.
Belki grupta Önder isminde biri de vardı.

Ben de Harun kim diyeceğim.

Ynt: Gezenbilir İzmir; Balçova Barajı - Beyoğlu Çeşme - Balçova Doğa Yürüyüşü (25 Ekim 2009)

:smiley: :smiley: Harun 'da 24 saatlik nöbetinden çıkan bi emektar..

TezzMertek' Alıntı:
Asiye dalgayı bırak.

Sanırım Ömer ile karıştırdı.
Belki grupta Önder isminde biri de vardı.

Ben de Harun kim diyeceğim.

hepimiz önderiz hepimiz ömeriz .... :pPP (ömer abi yanlış anlama burdaki önder isim, sıfat değil ;D )

ayrıca Harun'un ismi Harun değil..
ben ona Oktay diyorum :smiley: (sizler Harun diyebilirsiniz)

Harun'cum....Şaka bir yana sen ve senin gibi tüm arkadaşlarımızı heran ve her zaman yanımızda görmek isteriz.
Kendi gayretlerimiz ile uğraşını verdiğimiz bu etkinliklerde sizlerle birlikte olabilmek bizim için en güzel mutluluklardan birisidir.
Tekrar etkinliğe katılan tüm arkadaşlarımızın emeklerine ve kondisyonlarına sağlık... :smiley:

Sanırım şimdi oldu Murat.... :smiley:

özel nedenler programı biliyordum hareket yeri ve parkuru özel nedenlerden ötürü,oganizasyonla ilgili bir sorun yok

Tamam Serkan ,

Cumartesi arayanlara dönemedim o yüzden sende onlardan biri misin diye merak ettim.
Face de ve Gezenbilir de açtığım sayfalarda hatalı e-posta adresi vermişim.
:(

Neyse diğer etkinliklerimize bekliyoruz artık.

iyi akşamlar diliyorum arkadaşlar, görüşmek üzere...

TezzMertek' Alıntı:
Ömer mi.???

Benim çektiklerim onlar.
;D
;D
pardon ya , omer abinin fotolarıda bekliyoruz en yakın zamanda , sacid abi ve yusuf 'un fotograflarıda bekliyorum... :p

ayrıca yurudugumuz rotanın GPS kayıtları nı paylaşabilirmisin murat abi mumkunse tabi :smiley:

Buğrahan' Alıntı:
hepimiz önderiz hepimiz ömeriz .... :pPP (ömer abi yanlış anlama burdaki önder isim, sıfat değil ;D )

ayrıca Harun'un ismi Harun değil..
ben ona Oktay diyorum :smiley: (sizler Harun diyebilirsiniz)

Harun'cum....Şaka bir yana sen ve senin gibi tüm arkadaşlarımızı heran ve her zaman yanımızda görmek isteriz.
Kendi gayretlerimiz ile uğraşını verdiğimiz bu etkinliklerde sizlerle birlikte olabilmek bizim için en güzel mutluluklardan birisidir.
Tekrar etkinliğe katılan tüm arkadaşlarımızın emeklerine ve kondisyonlarına sağlık... :smiley:

Buğra abi çok duygusal bi konuşma olmus..etkilendim..
:eek:
bu arada seni tanıdığımada cok memnun oldum , umarım bir daha görüşebilirz...

ohhhhhhhhh ne güzel biz güneşe hasretiz istanbullarda siz kısa kollarla lay lay lom,kıskanıyoruz ama bakın ona göre.9 ay yaz 3 ay sonbahar bu izmirin havası,istanbulda 3 ay yaz 9 ay kış ne ala ne ala. :D

okadar da abartmaya gerek yok ufuk bey. ;D ..istanbulda da yakınlarda güzel rotolar var die biliyorum...ama genede izmirimle deişmem :smiley:

Musty35' Alıntı:
okadar da abartmaya gerek yok ufuk bey. ;D ..istanbulda da yakınlarda güzel rotolar var die biliyorum...ama genede izmirimle deişmem :smiley:
evet istanbulun meşhur trafik rotalarından bahsediyorsunuz herhalde çekilmez bu istanbul 44 yıldır nasıl çektim bilmiyorum emekli olunca sizin oralara geliceğiz. :D ;)

maşallah maşallah

Merhaba :smiley:
Evet bende fotoğrafları yükleyecek imkanı şimdi buluyorum
Geziye katılan arkadaşlara teşekkürler
Biraz tahminimizden uzun bir yürüyüş oldu ama sanırım gün sonunda arkadaşlar eve vardıklarında iyiki yürüdüm demişlerdir inşallah :smiley:
Sözü daha fazla uzatmadan buyrun seyre :smiley:

PA252799

PA252803

PA252808

PA252809

PA252802

Buğrahan arkadaşlarımızı getirdiği çikolatalar ile sık sık besledi :smiley:
Vadiye indiğimizde baraj gölünün sularının tekrar iyice çekilmeye başlamış olduğunu gördük
İnşallah bu sene de geçen sene gibi yağışlı geçer...

PA252810

PA252814

PA252818

PA252821

PA252815

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,624
Kayıtlı Üye Sayımız
172,270
Kaydolan Son Üyemiz
Engin paslı

Çevrimiçi üyeler

SON MESAJLAR