Gezenbilir Hatay Grubu; Sarıseki Kanyonu Offroad Gezisi (16 Ocak 2011)

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan küçük ağa Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 182
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 29,181
Ynt: Gezenbilir Hatay Grubu; Sarıseki Kanyonu Offroad Gezisi (16 Ocak 2011)

devam

DSC00066

DSC00070

DSC00071

DSC00073

DSC00074

Etiketler

ben hayati, menderes hocanın arabasındaydım. rica ederim ne demek. böyle bir gün için ben sizlere teşekkür ederim

Erkin Bey fotoğrafları iyi çekmişim bir amatöre göre
Eğer Yanında bir foto-pilot istersen her zaman hazırım
Bu arada 4x4 virüsü bütün vücudumu kapladı
Allah bu virüsü bana bulaştırandan razı olsun
bu sene olmaz ama 2012 sonunda pilotajlığıda iyi öğrenip
bir 4x4 alma planlarına giriştim
Aman ablam duymasın

Arkadaşlar anlaşılan İskenderun Habere de konu olduk. Hayati (benim araçtaki misafirim) katkıların için teşekkür ederim. Meğer yanımda foto cevher varmış da haberimiz yokmuş. Bundan sonra foto-pilot koltuğunda yerin hazır. 2 hafta sonraki gezi için şarjını hazırla. Grup adına teşekkür ederiz.

Bu fotoğraflar da bizden. Mevlüt Duman ve Ailesi.

Mevlüt bey paylaşım için teşekkürler. Gerçekten çok hoş kareler. Arkadaşlar demek ki bundan sonra en iyi faaliyetler ve en iyi fotolar, HATAY grubunda.

Çok güzel bir gezi olmuş.
Ben Yayladağı'ndan Vet.Hek. Gökhan Kavas sonraki geziye bende katılabilirmiyim. Aracım Nissan x-trail.

gokhan.kavas' Alıntı:
Çok güzel bir gezi olmuş.
Ben Yayladağı'ndan Vet.Hek. Gökhan Kavas sonraki geziye bende katılabilirmiyim. Aracım Nissan x-trail.

Gökhan Bey tabi gelebilirsin. Lastiklerin uygun mu taş ve çamur zemin için ?

En son yayladağına geldiğimde X-trail yoktu sende. Yoksa iş için ikinci arabayı mı kullanıyordun ?

Yrd. Doç. Dr. Yaşar Ergün
MKÜ Veteriner Fakültesi
Doğum Jİnekoloji ABD

merhaba hocam.
X-trail'i yeni aldım. Altındaki lastikler üzerinde gelen orjinal lastikleri. Aracı sıfır aldım. Yaklaşık 2000 km'dir kullanıyorum. Bir kaç defa çamura girdim. 4x4 modunda heryere çıkıyor. Tabi bozuk köy yolları dışında off-road tecrübem yok ama 4x2 araçlada yolda kalmışlığım yoktur. Geçen hafta kel dağın ardında Denizgören köyü var oaraya çok rahat çıktım. Hatta yolda az miktarda karda vardı.

SAM 0247

SAM 0248

SAM 0249

SAM 0250

hayırlı olsun hoş görünüyor ama gittiğimiz yerlerin zor olduğunu bil :smiley:
şükür şimdiye kadar kimsenin ne kendisine ne arabasına bir şey olmadı ama gittiğimiz yolların pek tekin olmadığını bilmende fayda var

Gökhan bey,

Hayırlı olsun,
Aracınız bol çamurlu olsun!!

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,624
Kayıtlı Üye Sayımız
172,270
Kaydolan Son Üyemiz
Engin paslı

Çevrimiçi üyeler

SON MESAJLAR